Navigacija u poljoprivredi

Probaj da ides kod Titana ustedice par stotina evrica :)
 
Danasnji posao uspesno realizovan. Sve pohvale momcima iz Livone na profesionalnom montitanju i pustanju u rad navigacije.
2nm0g1x.jpg

i20hsl.jpg
 
Cestitam Zrenjaninac, nisi uzeo auto ili ez pilot?jel lite verzija ili obicna?Pozz


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije mi jasno što ste toliko zapeli za tu navigaciju.Pa jel vi ne vidite dobro kad treba neko da vas navodi na vlastitoj njivi.Izgleda da je to više neko pomodarstvo nego stvarna potreba.Na mog fergu,dok me vid služi,ja to neću staviti.Use i u svoje oči!
 
Nije to pomodarstvo vec potreba. Kad ti mozes da bacis djubrivo kako treba sa rasipacem od 15+ metara bez oplazine i preklopa, na njivi koja je nepravilnog oblika u bilo koje doba dana i noci, kad u prskanju psenice sve bude isprskano kako treba. Ponekad se desi da mora da se prska i nocu. To sve nije moguce kvalitetno uraditi bez navigacije. Navigacija vredi svaku paru.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Nije mi jasno što ste toliko zapeli za tu navigaciju.Pa jel vi ne vidite dobro kad treba neko da vas navodi na vlastitoj njivi.Izgleda da je to više neko pomodarstvo nego stvarna potreba.Na mog fergu,dok me vid služi,ja to neću staviti.Use i u svoje oči!

Nije ti jasno zato sto stignes sve na vreme da radis,a ovi koji ne stignu moraju i nocu da bacaju djubrivo i prskaju pa zato


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
E, pa to nisam znao.Ja moja 4,2 ha uvek stignem da uradim po danu i čak imam vremena da svratim i u komšiluk,uz put.
 
Zrenjaninac, koja je cena, kako radi uredjaj daj nam malo podataka i jos koju sliku, da te sluzi dobro i da se isplati prve godine.:ppozdrav:
 
Ovo su cene iz Titana :
1. Ez quide 250= 750e
2. Triamble cfx 750 lite= 1800e
3 .Triamble cfx 750= 2500-2600e
4. Auto pilot od 9.000e pa na gore
5. Ez pilot oko 6000e

Ove su neke cene jos od prosle godine,sve navedene cene su bez pdv-a.:osmeh:
 
Da li neko zna jel ima još negde osim u livoni da se kupe kablovi za ez-250 (antenski i napojni)? Da napomenem da u titanu nema ništa za 250-ku i verovatno je više neće ni imati...
 
Jel uspeo neko da ucita parcele na google earth sa trimble navigacije? Da li je potreban neki konvertor, posto od fajlova imam samo jedan koji moze da se otvori, ali to je samo tacka gde se nalazi parcela, nema obelezja granice parcele.
Sumiran izvestaj koji se otvara u word-u mi nista ne znaci.
 
Nazad
Vrh