Podrivači

Uuuu...jel podrivac iz Mbv Vrsac?Jesi reklamirao-ovo ne bi smelo da se dogodi...jako losa reklama za njih.
 
Poznajem par ljudi iz te okoline odakle je prodavac, uglavno ima par njih uzimaju ih i vracaju ih nazad tokom godine nisu zadovoljni pa kupuju od njega turske masine.
 
Pisao sam, negde decembra, meseca ima gore postovi. U drugom podrivanju jesenas se ovo desilo. Nisam reklamirao, rekao sam im na sajmu da je bofla što prodaju, i vidim im po izrazu lica da se uopste ne čude. Mogu da probam da nazovem gazdu, mada ne verujem da bi ista bilo, jer je garancija istekla.
 
Poslednja izmena:
Nazovi i malo spomeni da ces ih lepo reklamirati. Sta bi se desilo da je vukao jaci traktor,ostao bi na njivi podrivac. Ja bi ga nazvao,i treba se boriti protiv bofla i skarta,kad su znali da hvale tokom prodaje,neka resavaju to o svom trosku.
 
čini mi se da je to je vario neki klinac sa co2,slaba ampereaza i velik protok zice pa se nije dobro sjedinilo

- - - - - - - - - -

8844549a138a1241ba6b1f06a733812b.jpg
1458397643_image56.jpeg

https://var.rs/sve-o-zavarivanju/migmag-zavarivanje-co2-zavarivanje/
ja sam priucen zavarivac,ima ovde odlicnih strucnjaka pa to mogu bolje da objasne
@mirosti @zombi
nadji dobrog varioca i povari to sve elektrolucno :ppozdrav:
 
Da, najviše se desilo zbog loših varova. Mada ni cevi nisu nesto debele kad ih je član Paracinac usukao. Prevaricemo mi ovo sa elektro, i verovatno ga ojačati.

Slike nisam ranije stavio jer nisam obratio pažnju da je bas toliko popucao. Pisao sam decembra meseca da je djubre od podrivaca. Ovo se sve desilo negde krajem oktobra u drugom podrivanju, a sad kako je pokisao zbog rdje sve se mnogo bolje videlo. Pa sam zato i uslikao, a napraviću još koju fotku, pa malo da ih reklamiram na fejsu
 
Video sam ja post, ali nije delovao kao da je bas toliko ispucao, zato pitam kad si podrivao.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Nije ni meni. Video sam samo pozadi male pukotine, tek sad videh ovo sto je skroz popucalo.
Sad čitam postove od pre, pa moj je pukao nesto posle tvog. Samo ti si tvog bas pokrivio. Ali trebao si reklamirati jer si ga ti tek kupio.
@Nesic pogledaj iznad slike kako sam, zadovoljan
 
Poslednja izmena:
Sad bi jedan promoter iz KWS - arekao da poseješ slačicu i eto ti dobrog i sigurnog podrivanje zemljišta.
 
@Druškan ovaj tvoj podrivač kao da je od plastelina,malo je falilo da i ja kupim isti ali sam se ipak odlučio za podrivač od Tanjirače komerc..
 
Druskan i ja smo kupili bukvalno u istom danu. Moj nigde nije pukao(sto ne znaci da nece). Ali verovatno nisu iz iste radionice,za njih su radili i zatvorenici iz Mitrovice i radnici iz Zmaja a nesto su radili i u Vrscu. E sad koga koji zadesi...
 
@Druškan ovaj tvoj podrivač kao da je od plastelina,malo je falilo da i ja kupim isti ali sam se ipak odlučio za podrivač od Tanjirače komerc..
A ja bas hteo taj iz Tanjirače komerc, i vidim ovog kako radi na spitu u Kaću i kupim, i eto za'ebem se opasno.

Donesi ga Milovane kod mene da ga testiram
 
Ne znam Druskane i mi ovde imamo bas tesku zemlju i vucem ga sa 130ks,sigurnosnih srafova sam promenio pun dzak od kad ga imam
 
Jedino sto je skupa ali probaj ovo zavari sa inox 29\9 elektrodom...ona izmedju ostalog je bas zamisljena da spreci pucanje i mnogo `elasticnija` gde sila deluje,a i ne rdja var. Tamo gde je tanji materijal odradila bi posao i obicna ali gde je primera radi debeo strukturni deo polomljen izlozen opterecenju bez ojacanja 29\9 ce da drzi dok obicna rutilna nece.Prosto gazi je uzduz i popreko ukoliko ima potrebe za njom.
 
Nazad
Vrh