Podrivači

Јел тај бољи,нешто им се спремачи,дрљаче,тањираче нису баш прославили

Ja imam i njihovu tanjiracu vec deset godina,samo sam lezajeve na tockovima promenio ostalo je sve fabricko a tanjiram dosta jutara godisnje sa njom a isto tako i podrivac nista nije radjeno na njemu.Mene sluze dobro masine iz Tanjirace komerc...
 
Tu je problem mala amperaza ili brzo nalivanje.Kad se to obrusi i udari bazicna 3,25 elektroda na jacu amperazu ima da ga salije.I obicna elektroda 1630 bi drzala to.
 
Ne znam Druskane i mi ovde imamo bas tesku zemlju i vucem ga sa 130ks,sigurnosnih srafova sam promenio pun dzak od kad ga imam
Ma šalim se, aj bas uslikaj varove na tvom podrivacu i postavi ovde slike.

Pored vara i ploča pukla
f2cc4a8a7be785f4d96856cd51a70c9a.jpg
 
Da ali pazi celom duzinom se odlepilo...da je lepo zavareno macolom tu da bijes samo bi ga ulubio ali bi i dalje var drzao,ovo samo niliveno odozgor na maloj struji bez ikakve penetracije.
 
Ovaj sam gledao kad sam bio za plug i odradjen je muski bas,zapao mi je sa oko.jel ga ima neko ovde kod nas mozda da kaze svoje utiske ?
a746327d05e6c6df08d15fd904a6c9c3.jpg


Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Lose konstruisan ram,ovaj u sredini napred mozda i ne,ali ona 2 podrivacka tela sa kraja bi mogla da se zakrive ka nazad u teskoj zemlji kad se podriva skoro do rama.Ta zadnja greda sto nosi 2 podrivaca bi morala biti spojena sa prednjom gredom na samim krajevima.
 
Ja kako vidim svi su odradjeni slicno sto se tice rama,ovako masivan je belegije debele ima i to dobre nisu stedeli turci na materijal..

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Mi smo razmišljali onaj APV uredjaj ubaciti, ali je preskup. Pa posle one kutije od špartača/sejalica, ali velika zaebancija, iz razloga što malo stane, pa uvek mora neko biti na njivi sa djubrivom. Cisto gubljenje vremena, ovako sve pobacam za dan-dva...
 
Pa problem je u tome sto ja ne orem a podrivacem bih hteo da ulozim djubrivo na dubini jer ako bacim ciklonom i podrijem ostaje od gore djubrivo ...
 
Gde najbolje uzeti koplja za podrivac tipa dragon, viper? Znači ne celo radno telo nego samo zamenjivo koplje.
Pravim za vinograd neki podrivac sa dva radna tela...
 
Za Zmaj podrivac ima u Agriti u Sutjesci. Odgovara od podrivaca Dante cini mi se.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh