Podrivači

Ovak decki
Moja zemlja vise plug nece vidjeti...podrivac i valjci iza zemlja spremna za sadnju uz blago frezanje

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 
2l95bwo.jpg

pg krnac
gledaj kolika su to robusna radna tela, to po meni nemoze nikako lako da se vuce
 
Evo sta ja mislim: podrivano je krajem avgusta. Sreca pa imam traktor od 115 ks, ne znam sta bi ostalo od njega da je bio jaci.
ae5a435e2b6138f8801ae232254d136a.jpg
e1d3999893e9a02b240397dff9367762.jpg
0889a7bc8f10aa261e57cb3733fbc341.jpg


Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Ovaj Tupanjac mi deluje dosta tanko i nežno za ove teške uslove.Možda se zato i vuče lako jer ne ide duboko.
 
Postovane kolege,
Zna li neko gde mogu da se nabave radna tela za podrivace?
Dakle, ne treba mi ceo podrivac, vec samo radno telo. Po mogucstvu sto vece, da radni zahvat bude 50-60 cm
 
Kod nas u selu ima 2 Vajpera i oba su pokrivljena sa traktorma od 130ks. Ja imam Dragona vec 4 godine i nikakvih problema nije bilo (vucem ga sa 210ks i tesko mu je). Da dodam i to da kod mene na Dragonu sam se namenjao sigurnosnih srafova samo tako, dok kod Vajpera nikom u selu jos nije pukao ni jedan sigurnosni. Verovatno nije dobro dimenzionisan sigurnosni sraf, a i materijal na Vajperu je tanji i eto problema.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Bilo mi mrsko i da zovem za reklamaciju. Opet ce ga ovako napraviti i nista ne dobijam. Ovako sam juce uzeo 50ak kila gvozgja pa cu da ga ojacam. Slikacu ovu kutiju sto je upredena kad je budem isekao da vidim koja je debljina zida. Ja sam kupio 2 u profila koja su zavarena i spojena u kutiju i zidovi su bas debeli. Da je odmah tako uradjeno za ove dve nosece grede mislim da se nikad ne bi iskrivile.


Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Ona moja strvina Lemind kakvog ima i @DrGruja ima ram od plocevine od 18-20mm.Ja sam nedavno ispodrivao jednu leniju od 1200m na dubinu od 40-50 cm i nista se nije desilo podrivaču.
 
Nazad
Vrh