Podrivači

:sta: Stvarno cudno.Evo bas citam njegov post.Pa i opet to nije gruber po meni.Jer gruber bi trebao imati radna tijela više komada da bi pokrivao ono sto ostane neobrađeno pokraj ili šire lastavice.Vrati se unazad na prvi stranicu onaj "podrivač" od šumara onaj crveni i to nije podrivač.
 
ovaj podrivač ili kako ga ko već zove ja vucem sa traktorom od 90 ks ali nije to prava snaga za njega,njemu bi trebalo bar 120 ks da bi postigao maksimalan učinak u jednom prohodu.
 
goxy
moracemo mi to da izprobamo posle zitne radnje da vidimo kako ce volvo da ide sa tim tvojim podrivacem.
 
goxy je napisao(la):
ovaj podrivač ili kako ga ko već zove ja vucem sa traktorom od 90 ks ali nije to prava snaga za njega,njemu bi trebalo bar 120 ks da bi postigao maksimalan učinak u jednom prohodu.
goxy pa jel ga ne vuces kroz voce sa 2xtorpedo(90ks+75ks)
 
Srdjane
Pa mislim da bi bilo bolje da zakacim tvog zelenka od 100ks :haha: :haha:
 
pa sto nisi rekao navatao bi ja danas par komada. :haha:
Kako je isao eriks sa zlatkovim Gruberom.
 
Išao je dobro. Ako ideš oko 30cm dubine i da imaš brzinu oko 10km/h ide dobro. A sve preko slab je RX. Rričam o prvom prohodu,a drugi put sam radio išlo je oko 35cm,brzina ista.Inače gruber je odličan prava stvar. :D ::svaka cast::
 
Zlatko
ako je to dovoljna dubina ja cu onda najesen da iztanjiram za repu. :haha: Ali za tvoj gruber sve pohvale jer super uradi. ::svaka cast::
 
IMT podrivac u radu-dubina rada 75-80 cm,preko te dubine jako tesko vuci!
24oahqq.jpg

fdrfxy.jpg
 
Nazad
Vrh