Podrivači

Људи дали 110 кс ради на око 50-60цм дубине са 3 радна тела?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam pravio od velikog oltovog jednobraznog i na toj dubini je torpedo 75 imao sta da vuce, ponavljam jedno radno telo.
 
Pozdrav moj podrivac agro system kupljen u Poljskoj 3 m zahvata 5 tijela
dcc53f9aa37d9058084def494aa0e783.jpg


Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 
Misteraero može li ova tvoja mašina da radi sa ovakvom spravom? Msl jel ima dovoljno snage u njemu? Mada sve zavisi i kakav tip zemlje imaš.
 
Ma ovo je samo za po selu kombinacija da komsije vide sta je traktor.
Moze radit sa tri tjela na 55 cm dva skinem.podrivac je za jaci traktor kupljen

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 
Danas smo probali Hudjik podrivac. Zemlja je bila sa dosta vlage ali moralo je da se proba :) U originalu je podrivac bio sa 3-5 kombinacijom ali smo dogovorili da nam se urade dodatne rupe kako bi mogli da namestimo i konfiguraciju sa 4 radna tela. Proba je bila uspesna no videcemo kako ce ici kad bude suvo.


 
Evo i sa zvukom samo za vaše uši :) Mislim da sasvim korektno zvuči. Kad se spusti preko 60cm onda zvuk ostaje isti samo proklizavaju točkovi (sa 5 radnih tela). Traktor je težak oko 7t sa prednjim tegovima kao na snimku. Zato smo i insistirali da imamo i kombinaciju sa 4 radna tela, verujem da ce trebati kad se prosuši zemlja.

[video=youtube_share;J5CR7zLsdKw]https://youtu.be/J5CR7zLsdKw[/video]
 
Некако ми пуно тежак тај твој зеленко...пре бих рекао да је ту око 6т, јер по фабричким подацима му је глот тежина 5200кг...мада можда и грешим....

Иначе лепо ово изгледа...колика је цена тог подривача ако није тајна?
 
Moraću da izmerim težinu na vagi da budem siguran. Ovaj podrivač (kopija španskog jympa koji košta oko 5000e i nema kombinaciju sa 4 radna tela) im je dugo stajao za 5000 eura (jer svako za te pare kupi original jympa) pa su napravili popust na 3500e plus dogradnja kombinacije za 4 radna tela 300e i na kraju je 3800e. Na 3800e ako prodje subvencija biće džabe.

Ovde na snimku smo išli oko 50cm. Imam nacrtano za sve kombinacije koji su razmaci, nije mi pri ruci, okačiću.
 
Nazad
Vrh