Cena Kukuruza rod 2015

Jel zvao neko za detaljnije informacije? Nisam nikad prodavao preko robni rezervi pa nisam upucen kako ide. Sta je tacno sve potrebno? Da li mora sopstveni prevoz ili kako?
 
Potencijalni prodavci su oslobođenji plaćanja berzanske provizije, a snose samo troškove transporta do ovlašćenog skladištara po dispoziciji Direkcije i troškove analize kvaliteta kukuruza koji su spremni da prodaju.

izvor

http://www.agroservis.rs/drzavne-robne-rezerve-10
 
Imam ponudu za ovogodisnji kukuruza koja iznosi 180€/t,to je ponuda kupca, moze se ona poeti sa barem na 185€ ako ne i na 190,sta mislite dal da dam po ovoj cijeni ili da cekam jos, kakva su vasa predviđanja, dal će rasti cijena kukuruza?
 
hahahahhaha,kako god uradis zaj***s se , jedino sto me privlaci da prodam je isplata u kesu i odmah,kupim repromaterijal za sl kukuruz a ostalo zacepim rupe
 
Neko je jednom ovde od clanova napisao iednu izreku od jednog dede koja mi se svidela a glasi Bolje je da se kajes sto si prodao nego sto nisi prodao,drugim recima sada se dvoumis i otprilike cena nije losa a mozda bi mogla biti malo bolja,a kad se kajes sto nisi prodao uglavnom znaci da si se zestoko zajebao
 
Najbolja cena je kad ti trebaju pare.
Generalno je zeljeni san 200e/t to kad dodje ono sto ja licno imam krunim,zapravo AKO dodje pre nego sto pare zatrebaju.
 
Ja sam prodao juce po 16.5 preko te mk aplikacije. Trazio 17 a oni mi rekli trenutno 16.5 mogu da isplate. Inace ovako bez aplikacije kad idete prodati je 16 din

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh