LS Tractor

Firma Nikolagrar iz Nisa pocela uvoziti LS traktore u Srbiju ovaj model sa prethodnih slika 20500eur
 
Ja radim breskvu a ls radi moj prijatelj koji me je skoro ubedio da kupim pa moram da cujem sva misljenja za i protiv prijatelstvo za prijatelstvo a sa parama...Nikog ozbiljnog na forumu da kaze ok za te pare ili bezi od njeg ali ko ima ls vocarski sve pretpostavka.

- - - - - - - - - -

Traktoren--3926058.jpg
iji ovaj turski za 4000 manje
 
Kontaktirao je i mene taj tvoj prijatelj, i obavestio me da ce poceti uvoz iz Bugarske za traktore LS. Za sada nudi dosta dobre cene, tj. daje traktore po nabavnoj ceni u promotivne svrhe. Pravi vocarski traktor od 50ks, sa kabinom, klimom i jos dosta toga bice jedva nesto preko 20 000. Sto se mene tice, da nisam kupio traktor pre par meseci, ja se ne bih razmisljao, po onome sto sam ja mogao da vidim ovo je trenutno najbolji odnos ulozeno-dobijeno kod vocarskih traaktora. Samo hrabro...
 
a sta mislite o ovom turskom agrifarm 55ks cena bez kabine oko 14000 licenca valpadane
 
Citam ovo sto je napisano do sada o ovoj vrsti traktora, pa ni sam ne znam da li preporucujete ili ne ove traktore.
 
tacno tako, do sada sam napravio 548rh. prvo mane, nema gornju poteznicu fabricku i prva brzina cetvrtog ranga mu je dosta brza pa kad treba neki veci teret da vuce iz mesta malo mu je teze. dobre osobine, mali potrosac za razliku od imt 560 kojeg imam,udoban,super kabina, 560 nije mogao da nosi moju prskalicu(clovila ga je) a ovaj je nosi bez problema,okretan bukvalno kao ferguson sto mi je bitno za voce i povrce,reverzer, prskalica,atomizer,presa,tarup sve radi na 750 obrtaja kardana i mali broj obrtaja motora,jako velik izbor brzina bez velikog koraka izmedju,motor suv kao barut. nisam orao ali sam vukao setvospremac od 2,9 bez problema. sve u svemu jako sam zadovoljan njim

druže već je prošlo dosta vremena, pa ako čuvaš još ovaj LS traktor voleo bih da nam kažeš jel je i dalje za preporuku, pošto je meni zanimljiv baš taj ls u60, jer i ja imam imt560 pa bih ga možda menjao?
 
Tacno, traktor je vec 5 godina kod mene i do sad ima 2550 sati. Jos uvek uspesno zamenjuje 560 i 539. Za ovo vreme bilo je dva kvara i to brava za paljenje i onaj nosac filtera goriva koji ima pumpicu na sebi kao kod auta. Brava zamenjena sa tamicovom a fiter ubacen od golfa 2. Traktor je ok i svakom bih ga preporucio. Da su ostale cene kao kad sam ga kupovao verovatno bih kupio i onaj od 90 konja da zamenim Torpede.
 
Od 90 ks je bio oko 29000 a sada je preko 35000. Tih 21600 je bez pdv. Ja sam dao 23500 sa pdv.
 
Sta mislite o ls traktoru ls r60 koja je cena? Dali su kvalitetni traktori ls. Pre svega vocarski
 
Nazad
Vrh