LS Tractor

Odg: LS Tractor

Kod nas jos nisu poskupeli ali ce se to verovatno desiti na prolece, samo nece biti tako veliko poskupljenje.Maksimalno 3000 evra za 90-ku.Razlog za poskupljenje je taj sto je fabrika podigla cene traktora kako oni kazu zbog poskupljenja sirovina i komponenti. ::lose::
 
Odg: LS Tractor

kako nisu kad smo zvali i pitali pa su rekli da su sve rasprodali i da ce cena ici na 31-32000 za 90-ku?! vidim da si iz Iriga...imas li neke veze sa predstavnicima?
 
Odg: LS Tractor

Како могу да поскупе.?!
"Protokol Srbije i Južne Koreje o pristupanju STO
Potpredsednik Vlade Mladjan Dinkić i ambasador Južne Koreje u Srbiji Kim Djonghe potpisali su danas u Beogradu Protokol o liberalizaciji tržišta roba i usluga između Srbije i Južne Koreje,"
 
Odg: LS Tractor

sinisa1979 je napisao(la):
kako nisu kad smo zvali i pitali pa su rekli da su sve rasprodali i da ce cena ici na 31-32000 za 90-ku?! vidim da si iz Iriga...imas li neke veze sa predstavnicima?

Poskupece kad ih bude bilo a to sto ti je Stevan rekao (sa kim si predpostavljam razgovarao) to je samo nagadjanje posto jos nije stigao zvanicni cenovnik, mada ako ga opet budes zvao on ce ti reci da je to prava cena.Traktori nisu rasprodati nego ih uopste nema u fabrici posto fabrika ima neki svoj plan proizvodnje koji je za ovu godinu ispunjen i sad se cekaju novi traktori cija proizvodnja pocinje u februaru 2011.
Post je spojen: [time]1291978574[/time]
_________________________________________________
nikt je napisao(la):
Како могу да поскупе.?!
"Protokol Srbije i Južne Koreje o pristupanju STO
Potpredsednik Vlade Mladjan Dinkić i ambasador Južne Koreje u Srbiji Kim Djonghe potpisali su danas u Beogradu Protokol o liberalizaciji tržišta roba i usluga između Srbije i Južne Koreje,"

Za te politicke dogovore jos neznam ali ako to zazivi moze biti da ce i cena pasti za vrednost carine koliko, i ako se bude smanjila.
 
Odg: LS Tractor

ljudi koji ga poseduju ga hvale, neka mi traje i sluzi kao ova dva imt koje zamenjuje i ja cu biti prezadovoljan
 
Odg: LS Tractor

Goxy nek ti je sa srećom taj traktor. ::svaka cast::

Meni se LS traktori jako sviđaju a PLUS 70 mi je bio najlepši traktor na sajmu. Više puta sam se vraćao da ga vidim i slikam. :D Posle sam to moje oduševljenje preneo i na komšiju pa ga je i on gledao a posle smo išli i u Irig da ih vidimo, nažalost ni jedan nije bio tada kod njih. Da je novaca, ova sedamdesetka je sve što meni treba od traktora.
 
Odg: LS Tractor

E kolega Goxy sutra kad isteras traktor iz carinske zone snimaj malo usput pa nam postavi snimke.
Cestitam za kupovinu :ppozdrav:
 
Odg: LS Tractor

sutra idem po njega,bice nekih slicica. jel neko zna sta je potrebno i gde u ns da izvadim probnu tablicu
 
Odg: LS Tractor

Dobices Sutra od majstor Sime sve sto ti treba od papira i recice ti gde treba da se uzmu tablice
 
Nazad
Vrh