LS Tractor

Odg: LS Tractor

@spyder

Jesi li sta radio sa njim?
Kako se tebi cini?
Postavi neku sliku u akciji. :D
 
Odg: LS Tractor

malo sam frezao, malčirao i vukao cisternu, ja sam prezadovoljan doduše i freza i malćer su od 160cm pa ih maltene ni ne osijeti, onaj drugi vikend ću frezati kompletan voćnjak pa ću malo snimiti
 
Odg: LS Tractor

SPYDER je napisao(la):
malo sam frezao, malčirao i vukao cisternu, ja sam prezadovoljan doduše i freza i malćer su od 160cm pa ih maltene ni ne osijeti, onaj drugi vikend ću frezati kompletan voćnjak pa ću malo snimiti
kakva mu je potrosnja :cao:
 
Odg: LS Tractor

da budem iskren zaboravio sam snimiti valjda ću se sjetiti ovih dana, potrošnja je u frezanju po mom nekom izraćunu oko 10 l/h po ha, pao je i prvi servis komplet izmjena ulja, filtera, podmazivanje, udaljen sam od servisa 65km u jednom pravcu sve zajedno s njihovim izlaskom 1540 kn (210EUR)
 
Odg: LS Tractor

cao ljudi! dali neko ima model od 90 ks? fascinirao me na sajmu! neki modeli traktora su me razocarali neki pak iznenadili ali ovaj... za te pare... dobro bi nam dosao da podmladi vozni park!
 
Odg: LS Tractor

sinisa1979 je napisao(la):
cao ljudi! dali neko ima model od 90 ks? fascinirao me na sajmu! neki modeli traktora su me razocarali neki pak iznenadili ali ovaj... za te pare... dobro bi nam dosao da podmladi vozni park!
Kod nas nema ni jedan prodat od 90 ima od 80 70 i 60.Mislim da je 90 malo laka za svoju snagu inace sto se tice kvaliteta u Hrvatskoj ga bas hvale kazu da malo trosi i da je odlican za neke malo lakse poslove.Neznam koliko ti je Tavankutu blizu ali tamo ima jedan od 60 i covek ga stalno hvali kaze da je prezadovoljan a u Cantaviru ima 80 i tamo ga hvale.
 
Odg: LS Tractor

Da li 70-tka može da nosi Gaspardo Magica šestorednu sejalicu sa hidrauličkim skupljanjem i širenjem baterija (jako je teška i dugačka pozadi, ne znam tačnu kilažu ali je preko tone)?
 
Odg: LS Tractor

mucobieno je napisao(la):
ko ih zastupa i prodaje u srbiji?
Euromakina iz Iriga ih prodaje kod nas.Ima jedan u blizini Sida u Vasicama od 70 ks
Post je spojen: [time]1288173329[/time]
_________________________________________________
dukej je napisao(la):
Da li 70-tka može da nosi Gaspardo Magica šestorednu sejalicu sa hidrauličkim skupljanjem i širenjem baterija (jako je teška i dugačka pozadi, ne znam tačnu kilažu ali je preko tone)?
Proizvodjac kaze da 70-tka moze da nosi 2500 kg a 60-tka 1700 kg na hidrauliku i ima vise izlaza za prikljucke
 
Odg: LS Tractor

Euromakina iz Iriga ih prodaje kod nas.Ima jedan u blizini Sida u Vasicama od 70 ks

kod koga je taj u vasici? ako se sme znati, pa da ga pogledam.
znaci cika Stevan je zastupnik? ako ne pre, onda na sajmu cu kod njega ih detaljno pregledati.

Proizvodjac kaze da moze da nosi 1700 kg na hidrauliku
ali ako je dugacka, to smanjuje nosivost. ja mislim da moze, ali uz puuno tegova.
 
Odg: LS Tractor

Jedini koji mi pada na pamet u Vasici je Djacanin jer sam kod njega u prolazu vidjao plavi e sad dal' je linder,ls ili NH to ne bih znao reci... :sta:
 
Odg: LS Tractor

mucobieno je napisao(la):
Euromakina iz Iriga ih prodaje kod nas.Ima jedan u blizini Sida u Vasicama od 70 ks

kod koga je taj u vasici? ako se sme znati, pa da ga pogledam.
znaci cika Stevan je zastupnik? ako ne pre, onda na sajmu cu kod njega ih detaljno pregledati.


Kod Urosa Dacanina je 70-tka a mozes ih videti i na carinskoj zoni u novom Sadu da ne cekas sajam :cao:
 
Odg: LS Tractor

Posto sad sigurno znamo kod koga je u Vasici ako ne znas de je njegova kuca...kad udjes od Sida i ides prema centru jedno 300-400m pre centra 10-ak kuca pre Markoviceve pekare,a posle skretanja u Markovicevu ulicu. :cao:
Post je spojen: [time]1288199393[/time]
_________________________________________________
Ima kucu i ispred kuce plac sa hangarom,a u dvoristu silosi ne mozes da promasis. :cao:
 
Odg: LS Tractor

North ARMY je napisao(la):
Posto sad sigurno znamo kod koga je u Vasici ako ne znas de je njegova kuca...kad udjes od Sida i ides prema centru jedno 300-400m pre centra 10-ak kuca pre Markoviceve pekare,a posle skretanja u Markovicevu ulicu. :cao:
Post je spojen: [time]1288174193[/time]
_________________________________________________
Ima kucu i ispred kuce plac sa hangarom,a u dvoristu silosi ne mozes da promasis. :cao:


e al ga objasni :haha: i lud bi se izgubio... :haha: :haha:
 
Odg: LS Tractor

Sad tek vidim kakvi ste vi iz Kukaje sto vas vise upoznajem.... :haha: :haha:


Ulica Vojvodjanska a broj od 30-50 tu je negde.

Dosta off-a.
 
Odg: LS Tractor

da,sremac 88 lak je u odnosu na snagu ali to bar nije problem-opteretis ga! za onog u Tavankutu znam ali nisam jos bio kod njega a za onog u cantaviru nisam znao. dali mozda znas kako se zove vlasnik? ili je mozda neko sa foruma? bilo kakav kontakt... a sto se tice 70-kine hidraulike siguran sam da moze nositi i bez puno tegova,kad mi sa rakovicom nosimo 6rednu majevicu hidr. markiri i teleskopski ram. oko 850 kg teska plus seme.
 
Odg: LS Tractor

,,Ruze Topalovic" iz Lipolista kod Sapca su kupili na sajmu od 70 ks.
Bas sam ovih dana hteo da odem do njih da vidim trakzor u radu. :ppozdrav:
 
Odg: LS Tractor

sinisa1979 je napisao(la):
da,sremac 88 lak je u odnosu na snagu ali to bar nije problem-opteretis ga! za onog u Tavankutu znam ali nisam jos bio kod njega a za onog u cantaviru nisam znao. dali mozda znas kako se zove vlasnik? ili je mozda neko sa foruma? bilo kakav kontakt... a sto se tice 70-kine hidraulike siguran sam da moze nositi i bez puno tegova,kad mi sa rakovicom nosimo 6rednu majevicu hidr. markiri i teleskopski ram. oko 850 kg teska plus seme.
Naznam tacno kako se zove vlasnik ali znam da je traktor na salasu odmah posle Gebi fabrike
 
Odg: LS Tractor

e ako je tamo onda cu ga lakse pronaci. hvala sremac na informaciji!javascript:void(0)
 
Odg: LS Tractor

danas sam cuo jednu losu vest! ls traktori tacnije plus 90 poskupeli! sa 27000 na nekih 31-32000 ni oni jos ne znaju koju cenu da opale. tacno sam imao predosecaj da ce tako biti... Sremac javi se ti si kolko sam skonto po forumu doobro upoznat s tom firmom. sta se desava zasto je poskupeo? misle ako je psenica skocila a kukuruz dobro rodio i za divno cudo imao cenu da narod puca od para? pa to je samo pokrpilo mnogobrojne rupe u dzepu seljaka! bas sam razocaran...
 
Nazad
Vrh