LS Tractor

Boki-Vl

Član
Učlanjen(a)
26 Feb 2009
Poruka
1.003
Lokacija
Vladimirovac
LS Tractor

2napoyf.jpg


MODELI - P70 / P80 / P90

Specijaliziran za sve poslove na farmama i u ratarstvu
(MEHANIČKA I ELEKTRONIK VERZIJA)
Svi modeli osiguravaju dobro održavanje te dobru pouzdanost i učinkovitost
Ls Traktori imaju vrhunska ergonomska rješenja izgledom rasporedom i upravljačkim mehanizmima.
Proizvođač traktora posjeduje niz međunarodnih certifikata, a posebno treba naglasiti standardne kvalitete
iso9001 i iso14001.

MOTOR
Novo razvijeni, ekološki Tire3 IVECO motor je snažan I omogućuje postizanje visoke iskoristivosti goriva.
Dizajn haube prilagođen korisniku omogućuje jednostavan pristup
i skraćuje vrijeme za održavanje a time štedi vrijeme korisniku.

PTO
3 PTO brzine (540 / 750 / 1000)
Poluge PTO-a – nezavisni PTO i PTO pogonjen sa mjenjača (GSP) omogućuje raznovrsnost u radu.
Prekidač za PTO, blokadu diferencijala I 4WD prekidač, smješteni na jednom mjestu.

KABINA
Dizajn sa ravnim podom I gumenom podlogom je sigurnosni standard.
Prozračna I dizajnom koriniku prilagođena kabina sa izvrsnom vidljivostii klima uređajem.
Niska razina buke i vibracije.
TRANSMISIJA
Poluga inverzora smještena pokraj volana olakšava efikasnost u radu, skraćujući vrijeme za izmjenu smjera gibanja.
Power-shuttle poluga omogućuje jednostavno gibanje naprijed – nazad bez upotrebe pedale spojke.
12" Kera-metalička spojka osigurava visoku trajnost i produžuje ciklus za zamjenu kod teških poslova.

OSOVINA
550 kut zakreta kotača minimizira radijus okretanja na 3.25m.
Ima izvanredne performanse posebno u uskim radnim uvjetima.

HIDRAULIKA
Poluga Joystick-a je standardna za upravljanje prednjim priključcima.
Priključnom opremom se upravlja elektronski.
Automatski sistem za niveliranje drži priključni stroj u horizontali na neravnim ili strmim terenima.
3 para daljinskih ventila i 2 para prednjih ventila sa brzim kopčanjem
čini jednostavnim korištenje različite priključne opreme.
 
Odg: LS Tractor

Ima li ih kod nas i ko je zastupnik? Na prvi pogled lepo izgledaju. Jos ako je takva i cena. ::svaka cast::
 
Odg: LS Tractor

Ekskluzivni zastupnik za Srbiju je "Euromakina" Irig. Kod nas neznam koja je cena ali u Hrvatskoj je model od 90ks 23480eura+PDV, proizvodi ih Juzna Koreja, a koliko sam video ovo im je i najveci model...
 
Odg: LS Tractor

Mislim da sam ga na sajmu video na štandu landinija. motor IVECO ali da se radi u Korei
 
Odg: LS Tractor

Jeste isti Landini Euromakina je zastupnik i Landinia, nigde nemogu da nadjem slike kabine, a traktor izgleda da ce biti konkurent YTO...
 
Odg: LS Tractor

2na1tud.jpg
2pzyxef.jpg
Јужна Кореја,LG групација,LS plus 90,
2mqtchv.jpg
У Америци се производе под именом Montana.
 
Odg: LS Tractor

pozdrav. danas sam razgovarao sa euromakinom u vezi landinija LS 90 kako mi je čovek objasnio ovaj traktor košta 27100 eura sa PDV-om.po tehničkim podacima traktor je jako dobar,ko misli kupovati nov traktor treba obavezno da razmisli o ovom tractoru
 
Odg: LS Tractor

ja kupio U-60 57ks 18300 eur + pdv dolazi do kraja trećeg mjeseca, klima, kuke na hidrauliku, kabina fenomenalna, prednji izvod za hidrauliku, mitsu motor 4 cilindra, zf mjenjać, 3 brzine kardana, reverzer, traktor je bar za 2 klase bolji od yto-a pogotovo ovih manjih to kažem zato što sam htio uzeti 554 i išao sam ga isprobavati ali i cijena je velika razlika
 
Odg: LS Tractor

traktor stigao, evo par slikica slikao sam nabrzinu, traktor me ugodno iznenadio, sad vidjet ćemo kakav će se pokazati

34i4jyo.jpg


24yb575.jpg


w2kns4.jpg


mcqf85.jpg


fn4tvn.jpg


risqyb.jpg


2a810k1.jpg


35lb1nk.jpg


212vho8.jpg


24e9it4.jpg
 
Odg: LS Tractor

Nek je sa srecom i nek te sluzi bar dok ne zaradi jos 3 komada. Reci mi jel su im modeli od 90 ks najveci? Jel narandjasta leva rucica kod volana je za hod napred nazad, a desna kornjaca-zec... ::svaka cast::
 
Odg: LS Tractor

Boki-Vl je napisao(la):
Nek je sa srecom i nek te sluzi bar dok ne zaradi jos 3 komada. Reci mi jel su im modeli od 90 ks najveci? Jel narandjasta leva rucica kod volana je za hod napred nazad, a desna kornjaca-zec... ::svaka cast::

za sada je 90ks najjaći, za rućice si u pravu :bravo:
 
Nazad
Vrh