BC hibridi kukuruza

MILOŠ D.T je napisao(la):
Ja naručio Pajdaš,prvi pu ga sejem ,kakva su vaša iskustva sa njim. :cao:
predprosle godine odlican prinos i vlaga a prosle malo manji prinos a vlaga kao i ostali u grupi,
lepo izgleda okrunjen skoro da je crven, ja sam ga prodao coveku koji pravi hranu za golubove, kaze da sadrzi betakarotena,
 
nije los predprošle godine o.k kako reče miroslav.k ali zato ove prošle za razliku od k67.paka ili dekalba dosta lošije nije dao negde preko4.5.kj dok ostali svi preko 5 t.kj
 
pozdrav forumasima ja sam ove godine uzeo jednu vrecu bc 678 hibrida cisto da ih probamo a po vasim postovima i iskustvima sa ovim hibridom mislim da nisam pogresio inace cena mu je u apoteci agrini 2700
 
ajd ija cu da probam pajdasa, nekad je bc bio jedan od zastupljenijih hibrida ovde
 
Medjutim do semena nisam dosao nasrecu mozda .nadam se da cu ga ove godine nabaviti.
 
Kako su se pokazali hibridi ove semenske kuće u 2012 godini. Glavni distributer će biti od ove godine firma iz Stare Pazove a ovih dana ću postaviti kompletnu ponudu.
 
trazio sam od ovo sto ce mi nabaviti seme da mi nabavi kesu pajdasa ako ne kupicu ga ako ga negde ima.
 
ne znam kakve su vam parcele ali Pajdaš ne smije u blizini 300 do 400 metara od šume da se sije.To je rekao i promoter i kod mene u selu kako su male parcele dosta šimovito i dokazano.Ja sam bio mušterija da ga sijem jer mi je na oko lijep ali promoter mi reče da nije za moj teren.
 
Kod mene šume ima samo na slici.Prošle godine se Pajdaš odlično pokazao pa ga sejem i ove godine.
 
prosle godine najbolje mi je rodio BC PAJDAS, izdrzljiv je na susu,zrno tvrdo narandzaste boje,prinos je bio skoro 5t po jutru
 
Nazad
Vrh