Ostrenje alata

Vuk

vp926p.jpg


auza75.jpg

5y6uky.jpg

2q8pwxt.jpg

f441ds.jpg

svntz8.jpg

30k6p85.jpg
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima i jedno pitanje u vezi rucne kose,naime kupio sam kovanicu sada na NS Sajmu i treba je otkovati pa ako ima neko iz Novog Sada ili okoline da mi to odradi bio bi zahvalan!
 
neverujem da si kupio kovanicu posto je kovana kosa oko 150 eu ali kupi babicu i klepac i uci neces svako ostrenje drugom slati da klepa kosu
 
Hardkropft-britva-Solingen

Miro druze ova Hartkropft-ova britva ,neces se brijati sanjom ,urnisana je sto kazu ,nastranu sto je rdja pocela da je izjeda to je u debljoj zoni ,neko je to podrobno godinama ostrio na kruznom kamenu i toliko istanjio ostricu,da se ona uvija tanja je od zileta ,i to nastranu ja bih joj smanjio ugao ,ali Cipovala je sto kazu ja sam je samo filcom malo ocistio i onda je pokazala svoje lice iskrzana je ,otkinute su parcadi celika,sto od rdje sto od nepravilnog ostrenja.....sada cu pogledati onu drugu u kakvom je stanju pa ti javljam..evo koja slika.
o8dvcx.jpg

a2zmm0.jpg

necp3d.jpg
 
Za lovca iz Sivca

celik S18-0-1 s 0,75% C (Č. 6880) HSS
drska -rog podolskog goveceta i orah
kocnica ledjna
zn1ugn.jpg

2ykeuwx.jpg

1zf54dd.jpg

23s6n2g.jpg

j5dyrl.jpg
 
Zanimljiva sprava, mislio sam da se u Rusiji ništa ne proizvodi. Još je ovi Ameri nahvališe za sve pare pa i preko toga :osmeh:.

 
Za amatere je pogotovo dobra,moze da posluzi za dosta stvari,jako odavno se to proizvodi u Rusiji

- - - - - - - - - -

Moja verzija od pre mnooooogo godina ....mislim na spravicu

2mh6h5w.jpg
 
Nazad
Vrh