Cene lekova, vitamina i ostalog

Da li neko zna gde se moze kupiti i po kojoj ceni vitaminski preparat VITOLIGAM
hvala i pozdrav
 
Sta je Oksitocin?

Sta je Oksitocin? Potrebno mi je vise informacija o oksitocinu? Dali je neko vec koristio i kakvo dejstvo ima, kada se primenjuje? Trazio sam po netu ali nisam naisao na neke informacije.

Zato vas molim za pomoc.

Hvala unapred.
 
moze se davati u toku porodjaja da pojaca kontrakcije zida materice,kao sto je kolega rekao,a moze se dati i kasnije kada ovca nece da "spusti"mleko.
 
Da li je neko sam vakcinisao ovce i jagnjad sa kventodizom, imam problema pa mi je preporučeno da tako uradim a ne bi da plaćam veterinara,nikad o sad nisam vakcinisao1
 
Za sve postoji prvi put, ako vec imas problema onda pozuri sa vakcinacijom i u tom slucaju pozovi veterinara jer ces ti to tesko moci sad ako nemas iskustva sa tim, kazem tesko iz razloga sto im je vuna sad velika a daje se pod kozu tako da ces se verovatno spetljati a ako ti se ne zuri i bas hoces da to ti uradis najbolje da sacekas sisanje pa da to tad obavis ujedno kad ih vec hvatas, naravno revakcinacija posle 2 nedelje tj 15 dana. Pozdrav
 
Pozdrav,nov sam u svetu kozarstva pa vas molim da mi napisete iz vaseg iskustva sta trebam imati u svojoj "apoteci" od antibiotika,vitamina,inekcija i tako toga!?Hvala
 
sta mogu dati ovcama protiv metilja,u prolece pre pase...preventive radi
 
dosta toga , zavisi kakve lijekove možeš da nabaviš ,samo nemoj isti lijek koji si koristio zadnji put .
 
Nazad
Vrh