Cena jagoda 2015.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neko iz Zitoradje donosi vecu kolicinu na kvantas u Leskovcu i smanjio nam cenu na 60 din. Danas cu imati 500 kg po toj ceni :ideja:
 
Danas , za Ruse, dosao odkupljivac i nikom nije uzeo jagodu, vlazna , ostecena od kise, sada je vec problem ...


Sent from my nokia 3310
 
Iskreno da vam kazem ja imam osecalj da ce cena biti lose sutra posto ne ide izvoz zbog ove kise i opet ogromna kolicina jagoda ostane kod nas.... javite kad saznate nesto.
 
Ljudi moji svako je sadio i svako prodaje jagodu.Ovoliko jagode u ponudi nikad nije bilo to odgovorno tvrdim.
Normalno je da kad je ponuda vise nego velika a potraznja manja nego ikad bude ovako niska cena.
I jos nesto. Sto je cena manja to ljudi vise zanovetaju za kvalitet.Prosto su neverovatni.
 
BG kvantaš jutros, mnogo jagode (ima je i od prethodnog dana). Ja sam skinuo Albu na 65-75 (solidan, srednji kvalitet). To je za ovo jutro odlično izvučena cena. Bar za ovde, na BG kvantašu.
 
Eto ja sam morao opet da zavrsim berbu...pocelo opet da pada kisa...nekih 500kg sam uspeo da berem...za par sati cu znati i cenu ali ja msm da ce cena biti katastrofa kao sto i vi pisete...od 50 do 70 sam i ja cuo...
 
40, pa na otkup!
Ja je ispod 60 ne iznosim na pijacu, neću još više da ubijam cenu! Otkup je 40 dinara, radnici ti naberu 30-40% više i slično bude na kraju dana (plus ne gubim dan/jutro na kvantašu)!
 
Cena za ruse 120 dinara,a danas i ponude piljara za ekstra klasu,lepo slozenu u dva reda 120 dinara po kg,a ispod 3cm od 60-80dinara,na veliko
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh