Prikolice za rasturanje stajskog đubriva

Juce je dovezli,JF od 2.6 tona,pravo dobre gume i original kardan, naletna kocnica,ispravna signalizacija.Patos cu zamijeniti no imam daske dobre.Placena 700 evra,iz uvoza naravno.Za moje potrebe savrsena.Sad polako do jeseni sredjivanje generalno,ciscenje i farbanje.Tri godine stajala u garazi na klocnama,bilo paucine oko nje kao u horor filmu.
f03969f6bcb3774b26288669ee39b0d0.jpg


Sent from my A6 using Tapatalk
 
Brez VAZDUSNIH KOCNICA ni u crkvu!!!!
Par puta sam fasovao da zakaze naletna, a vazdusna nikad nije izdala


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Zna li neko gdje se mogu kupiti karike za lanac na prikolici u pitanju je pljosnati lanac koji se rastavlja karika po karika.Volio bih nabaviti nekoliko da imam za rezerve.Juce sam poceo sa restauracijom prikolice,rasklapanje,ciscenje pa farbanje.Dobice novi pod,stranice i nadstranice. Evo slika kako lanac izgleda.
8f25f7b6b3fea77b7b9175b58cf64908.jpg


Sent from my A6 using Tapatalk
 
Ja sam takve trazio za levator za kukuruz,i nisam nasao,sto ne znaci da ih nema...tako da i mene zanima gde ima ovih lanaca..
 
Da li neko ima iskustva sa tehničkim pregledom i ovim novim zakonom o saobraćaju u vezi prikolica za stajnjak. Moja je registrovana, sva signalizacija radi i skroz je ispravna ali kažu mi na tehničkom da ne mogu proći jer nema kočnice. Nema naletnu, nema vazdušnu već samo parking kočnicu a to se izgleda ne računa. Tako je fabrika napravila i ne smem ništa da budžim na njoj tako kaže zakon a kaže isto i da mora da ima kočnice. Ko ovde koga za****va ...

Послато са 5023F уз помоћ Тапатока
 
A da probas da odes na neko drugo mesto na tehnicki? Bar sam ja tako uradio..
Bio sam na 4 mesta u okolini ... neki uopšte ne rade a ima koji su mi tražili i da ima onu zadnju stranicu da se ne prosipa stajnjak ... pa ne vozim ja u njoj svinjski stajnjak ... kanda će situacija u stočarstvu da se poboljša kad se od nas očekuje da pokupujemo novu mehanizaciju ... ili to ili ćemo svi biti primorani da progledamo i rasprodamo ovu našu muku ...

Послато са 5023F уз помоћ Тапатока
 
Bio sam na 4 mesta u okolini ... neki uopšte ne rade a ima koji su mi tražili i da ima onu zadnju stranicu da se ne prosipa stajnjak ... pa ne vozim ja u njoj svinjski stajnjak ... kanda će situacija u stočarstvu da se poboljša kad se od nas očekuje da pokupujemo novu mehanizaciju ... ili to ili ćemo svi biti primorani da progledamo i rasprodamo ovu našu muku ...

Послато са 5023F уз помоћ Тапатока
Do kraja će nam trebati arnjevi i cerade-garantujem
 
Nazad
Vrh