Prikolice za rasturanje stajskog đubriva

Putnik promet i Ferenc se cekaju da jave dal mogu da nabave ili Ferenc mozda moze da uradi po uzorku ali veliko mozda a Lanac promet nema.
 
Kolega zaboravio sam da se zahvalim svima na pomoci.
Na zalost lancanika nema na stanju nigde u srbiji i niko ne moze da ih uradi,ako sam dobro razumeo drugara poruceni su iz originala,ako neko ima takvu prikolicu da zna.
 
Kolega zaboravio sam da se zahvalim svima na pomoci.
Na zalost lancanika nema na stanju nigde u srbiji i niko ne moze da ih uradi,ako sam dobro razumeo drugara poruceni su iz originala,ako neko ima takvu prikolicu da zna.
Dali si probao u PAT Bečej.Oni su zatvorili firmu ali možda imaju nešto na lageru.
 
Može li ko da uslika mehanizam za pokretanke lanaca na mengele prikolici? stoji mi rastavljena već 2 god a došlo vreme da se sastavi

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Kolegw poznajete li nekog ko prodaje polovne delove za djubretare ?
Konkretno treba mi reduktor za Welger ls 270.... Ili mozda neko od vas ima, moglo bi od neke druge prikolice.

Послато са SM-J400F помоћу Тапатока
 
Ne bacaju baš ništa sa strane-vide se tragovi.Kod vertikalnih rotora bolje isitni i sve pokrije.
 
Ja nisam htio vertikalne radi kvarova.
Imaju dve s vertikalnima u selu uleti kamen i ode.
Ova ima i mazalice nema šta da se pokvari.
Idem trag do traga i to je to.
Ali šta veli kolega sve je bolje od ruke.
Što se mene tiče prikolica je vrh može samo getriba da ode.
 
Pa i vertikalne imaju mazalice a što se kamenja tiče isto će stradati obe.Pa tovari se stajnjak a ne kamenje.Moja je sa 3 lanca-radim sa njom 12 godina.Zamenut 1 ležaj na rotoru.Naravno,svako mora biti zadovoljan onim što ima.
 
Vertikalu ne volim zbog reduktora
Opet ova horizontalna usko baca
Najbolje platit sad jedan radi u selu 14t metal fach utovar i rasturanje 2000 din

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Neznam ali i momci iz Bačko Novog Sela utovaraju i voze ZMAJ kempere po 2000_20e u zavisnosti gde je njiva
Ja sam uzeo malu prikolicu samo da radim prodaju i rastur po voćnjacima i plastenicima kojih je sve više u selu
Prodajem 4,5_5 din po kg sa utovarom i rasuranjem stajnjak je ukamaren stoji 2_3god ovčiji baš zgoreo zalivan svinjskom osokom
Imam stajnjaka previše i tu je računica
Od mojih 60_100 ovaca i 10_30 svinja+ mnogi koji imaju malo a nemaju zemlje kipuju na moju kamaru sve što nije otpad samo nek kipuju
Sad imam na njivi oko 130 imt jednoosovinki i moram čistiti ovcama oko 35_40 jednoosovinki
Dok sagori bude dosta manje

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Pa i vertikalne imaju mazalice a što se kamenja tiče isto će stradati obe.Pa tovari se stajnjak a ne kamenje.Moja je sa 3 lanca-radim sa njom 12 godina.Zamenut 1 ležaj na rotoru.Naravno,svako mora biti zadovoljan onim što ima.

Neznam za ove njima kamen i kroz ovu prođe kamen.
Ne veliki jako ali prođe a ovom se uglavio na sipu u valjke i svako proljećerade getribu.
Radi toga sam izbjegao kupovinu takvih.
Kod mene regulacija trake radi onda namjestim po dužini njive.
Bitno mi je da je u tvorničkom stanju ja ju nekanim popravljati
 
Nazad
Vrh