Mangulice

Odg: mingulice

Ja nism neko na ovom forumu ali da i m malo pomognrm izvini ovde nebi bilo loše da se malo predstaviš čisto da bi znali sa kome imamo čast da menjamo iskustava pozdrav :ppozdrav:
 
2ikzfjr.jpg

bela mangulica
5 u leglu i sva muska :D
 
Pozdrav svima Vama ovde,
Evo da se i ja malo ubacim na ove zivotinjske price, do sad sam samo masinske price pricao.
Mi gajimo Mangulice, i to kako radimo i gde i sta mozete da vidite na

www.mangulica.com i naravno uvek ste dobrodosli da vidite kako to izgleda na licu mesta.

pozdrav do sledeceg pisanja
 
Tema je zaspala ali mi smo budni.
Ova me tema bas interesuje i planiram da krenem sa odgojom prvo za svoje potrebe jer nemam bas nekog imanja. To sve u organskom rezimu onoliko koliko mogu da proizvedem organske hrane za prasce.
Cestitke Krecaru na lepom sajtu i jos lepsoj farmi.
 
Kupio sam pre neki dan žensko prase mangulice u nameri da mi bude oko kuće i da da poneko prasence godišnje, 5-6 dana sam ga čuvao zatvorenog pa pustio na slobodu i otišlo je u nepoznatom pravcu zna li neko ko ih već gaji dali se one vraćaju kući
 
Samo se Lesi vraca kuci a svinje tesko, odrasle da ali da nisu uplasene i uznemirene a ovo tvoje otpisi sem ako nemas posten komsiluk i kraj vam je bez vukova i pasa lutalica :)
Meni je cale izgubio vece kada je kupio mangulicu od 15kg i cele noci je nije bilo, a ujutru je komsinica nasla i dozvala nas da je uhvatimo a bila je vrlo brza i vec su ljudi poceli da ustaju inace bi zavrsila u zamrzivacu verovatno(mangulica ne komsinica :)
 
Eto Mangulice su pokazale da su i inteligentne zivotinje pa samim tim ih treba cuvati. Cim se vratim iz belog sveta eto mene za par grla za zapat. Pozdrav Krecaru i cestitke na prelepom ambijentu koji je uprilicio Mangulicama a koji imadoh cast da posetim.
 
Pozdrav i svim ostalim ljudima dobre volje, ako ste u mogucnosti svratite i vi da vidite sta kako gde.

MI se spremamo za svinjokolj, pa cemo videti uskoro sta smo radili u prethodnom periodu.
 
Nazad
Vrh