Zmaj 151,171,191 Opšta tema.

Odg: ZMAJ kombajni

Dajčina druže šestak 192ks odličan i jak za šestoredni adapter sa tarupom.
 
Odg: ZMAJ kombajni

Zrenjaninac je napisao(la):
Moj 171 nema predbubanj ima bubanj biter i separator.

Tako je, to je sistem koji je prekopiran od New hollanda...

Kolega mi je rekao da je raspored bas takvim redoslijedom, ali mi je sumnjivo da je separator iza odbojnog bitera... Da li ide bubanj, biter, separator, ili je redoslijed bubanj, separator, biter?
 
bubanj,biter, separator... mozete pricat sta ocete, 142 je dobra samo onima koji nista komplikovanije ne usude odrzavati... 171 je kombajn za 142.. guta ko lud.
 
Jel neko rastavljo nekad varijator voznje, procurio mi... gde da uzmem te gumice manzetne sta vec ide?
 
Ја сам купио пре 4 или 5 година у Новом Саду, улица Ђурђа Бранковића. Држе хидраулику и пнеуматику. Немачка производња упакована у амбалажу Прве Петолетке. Пре ових заптивки, од мале привреде је трајало пола дана и када сам раставио биле су истопљене.
 
Ја сам купио пре 4 или 5 година у Новом Саду, улица Ђурђа Бранковића. Држе хидраулику и пнеуматику. Немачка производња упакована у амбалажу Прве Петолетке. Пре ових заптивки, од мале привреде је трајало пола дана и када сам раставио биле су истопљене.

Kako se zove radnja? Meni trebaju kvalitetne gumice za rusa onaj hidropojačivač stalno curka
 
АС метал. Држе програм Прве Петолетке и пуна им је продавница делова. Јесенас сам узео гарнитуру заптивача за кочни вентил ИМТ 549. За руса мораш питати да ли држе делове.
 
АС метал. Држе програм Прве Петолетке и пуна им је продавница делова. Јесенас сам узео гарнитуру заптивача за кочни вентил ИМТ 549. За руса мораш питати да ли држе делове.
 
Hvala probacu sa tim iz Novog Sada. Ove su mozda jos fabricke... hvala zektor, ako ne budu pni imali javim se. A bas cu da vidim sa Brtkom sta kazu...
 
Nazad
Vrh