Kukuruzni adapter za kombajn

Odg: Kukuruzni adapter za kombaj

SaleCar je napisao(la):
Zanima me da li neko ima ili zna nekoga ko ima da proda troredni adapter za kukuruz...? :D
Sa ulazom 105cm i po mogucstvu sa tarupom...? :cao: :cao: :cao: :cao: :cao:

Tako nešto nećeš naći...

@MONTOYA

Skupljeno radi kokičara.
 
Branko je napisao(la):
SaleCar je napisao(la):
Zanima me da li neko ima ili zna nekoga ko ima da proda troredni adapter za kukuruz...? :D
Sa ulazom 105cm i po mogucstvu sa tarupom...? :cao: :cao: :cao: :cao: :cao:

Tako nešto nećeš naći...

Nasao sam ja samo sto me mrzi da idem za hrvatsku :cao:
A ako bas nista ne nadjem ovde moracu da skoknem tamo ::svaka cast::

A koliko su teski zmajevi cetvoredni adapteri bez tarupa...?
I Koliko je minimalno potrebno ks motora da bi mogao da pogoni taj zmajev 4 adapter...? ::namigivanje::
 
Dali neko zna gde može da se kupi troredni adapter za John Deere 942,ali sa transporterom?Nema brzu spojku.
 
Ja sam zadovoljan kako cisti na tim otkidackim plocama ali poslusacu vas pa cu malo rasiriti mozda bude cistio jos bolje.Hvala za savet
Post je spojen: [time]1299318271[/time]
_________________________________________________
Da li ko zna koliko bi kostala limarija na hederu,tj zamena siljaka i sl.
 
ma koji god bili sve su to ljudi pravili samo malo vise vremena treba.Kako kaze Manulac sad su skupe pare.
 
sasamoravac je napisao(la):
Drugari kolika je cena za troredni zmajev adapter i dali moze da se nadje da se kupi

Bio je jedan ovde u oglasima, gazda tvrdi da je uradio samo 10h adapter
Mislim da mi je rekao cenu 3200e sa korpom, sto ja mislim da je previse za taj adpater posto nema tarup a i on koliko moze da uradi na zmaju 132 ili 133 trebace nekoliko godina da se otplati.... :cao:
 
Ima i hidraulično sklapanje.Što si tako ciničan čovek?Jel misliš da može negde da se dobije adapter za džabe i još da ti prodavac da i para uz njega.
 
SaleCar je napisao(la):
Bio je jedan ovde u oglasima, gazda tvrdi da je uradio samo 10h adapter
Mislim da mi je rekao cenu 3200e sa korpom, sto ja mislim da je previse za taj adpater posto nema tarup a i on koliko moze da uradi na zmaju 132 ili 133 trebace nekoliko godina da se otplati.... :cao:
Secam se tog oglasa.Kaze 10ha je "samo" uradio,a farba oguljena samo tako.Ne moze da se oguli bas tako brzo.
 
KishRobert je napisao(la):
SaleCar je napisao(la):
Bio je jedan ovde u oglasima, gazda tvrdi da je uradio samo 10h adapter
Mislim da mi je rekao cenu 3200e sa korpom, sto ja mislim da je previse za taj adpater posto nema tarup a i on koliko moze da uradi na zmaju 132 ili 133 trebace nekoliko godina da se otplati.... :cao:
Secam se tog oglasa.Kaze 10ha je "samo" uradio,a farba oguljena samo tako.Ne moze da se oguli bas tako brzo.
To je i meni pricao, a kaze da se farba ogulila od premestanja po supama :cao:
 
2hq5obp.jpg
dnzslv.jpg
2ihrssp.jpg


Evo i naj trazenije marke adaptera. A cena prava sitnica. Kosta ravno koliko i losiji Claas sl68.
 
Nazad
Vrh