Kukuruzni adapter za kombajn

Za 280ks jel mu velik adapter od 8 reda za kukuruz ?
 
Imam rota disc i necu nista napisati kako radi samo cu postaviti jedan video i dve fotografije. Fotografije su napravljene na parceli gde je sniman video.





eg8kfr.jpg
 
Jedno pitanje za iskusnije kolege.. Posto sam prodao svoj adapter u potraznji sam da kupim drugi. Trazim adapter sa nozevima na valjcima bez tarupa bez sjecke... E sad ako bih nasao da ima i sjecka na njemu, da li bih to bilo previse za motor 5 cilindara 87ks? Brzina kretanja mi nije bitna, 2-2.5km/h max 3km/h...
 
Poslednja izmena:
Koliko vrijedi para ovaj adapter? Adapter se nalazi u It..
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
 
Sad kad si vec kupio ama bas sve jedno...sledeci put prvo se raspitaj pa posle kupi.....:ppozdrav:
 
Ako je noviji model od 2007. i mladji generalno su dobri. Brzi su i dobro usitnjavaju kukuruzovinu. Mana je ako je pogon preko lanca, brzo se istegne lanac a nije jeftin. Ako se dobro sećam originalni lanac je koštao oko 350 evra i ima ih 2. Inače DBF fabrika je propala pa ih je kupila firma Technomais i nisu lako pristupačni delovi kao za npr. Capello adaptere, ali mogu da se nađu.
 
Pravi Adapteri,sa lancima nema problema,samo redovno sipati ulje u posude za podmazivanje...

Kakav ima sistem secenja,jel ima roto-secku?
 
Nazad
Vrh