Kukuruzni adapter za kombajn

Odg: Kukuruzni adapter za kombaj

Sečku nema ,verovatno će biti za sledeću sezonu.Ja sam ovaj platio 2650 e sa blindama za bubanj i prevoz do kuće.Ima raznih cena od 2000 u lošem stanju do 4-5000 sa roto sečkom i svim novim limovima a mehanika navodno sredjena.
 
Odg: Kukuruzni adapter za kombaj

@kiraj
Čestitam na kupovini i da Vas dugo služi.Estetiku i sečku je lako nadograditi kada postoji osnova. ::svaka cast::
 
Odg: Kukuruzni adapter za kombaj

posto su troredni zmajevi adapteri :sta:
 
Odg: Kukuruzni adapter za kombaj

kiraj je napisao(la):
Sečku nema ,verovatno će biti za sledeću sezonu.Ja sam ovaj platio 2650 e sa blindama za bubanj i prevoz do kuće.Ima raznih cena od 2000 u lošem stanju do 4-5000 sa roto sečkom i svim novim limovima a mehanika navodno sredjena.
Kiraj kada prođe ova gužva i poslovi utihnu javi se za sečku koju još verovatno nisi sreo da vidiš, mislim da je ubedljivo naj na tržištu.
 
Odg: Kukuruzni adapter za kombaj

fu7675.jpg

2hn2kvm.jpg

Capello , tarup rotacioni 4x3 noza ... kombajn za sat ipo spreman sa zitne varijante na kukuruznu :cao:
 
Odg: Kukuruzni adapter za kombaj

hrnciar je napisao(la):
sefe posto su capello adapteri 4.redni
bolje ne pitaj 16000 nov ::lose:: al jbs ga mora se, gledali polovne ali nije to to ima lufta a i ni jedan nije imao plasticne kljunove, ovaj kad radi ne cuje se, a jede zivu decu :ppozdrav: ... isparavka ima 4 glave , na svakoj po 3 noza
 
Odg: Kukuruzni adapter za kombaj

2dje15v.jpg

plastika ::svaka cast::
Post je spojen: [time]субота, 20. новембар 2010. 07:57:59 CST[/time]
_________________________________________________
x52g47.jpg

2 prohoda, max visina ovih badrljaka sto ostanu jedno 10 cm ... lako za orati : ) ne gusi :cool:
 
Odg: Kukuruzni adapter za kombaj

Jel zna neko kolika je širina šestorednog zmajevog uređaja za kukuruz? :ppozdrav:
 
Odg: Kukuruzni adapter za kombaj

molio bio mislenje, u vezi kukuruznog adaptera. mislim adaptera strane proizvodnje. sta je bolje sistem grickalica, roto secka ili nesto trece? treba uzeti u obzir odrzavanje tj zamena kad se potrose delovi, tj. nozevi
 
Odg: Kukuruzni adapter za kombaj

u MasFerg agru, http://www.mfagro.co.rs/rs/pocetna.html , al mislim da su prosle godine ili ove stali sa prodajom capella :S, uzeo je i jedan kolega iz mesta pored sida, 6 redi capella kad i mi, zadovoljan takodje :cool:
Post je spojen: [time]1291629912[/time]
_________________________________________________
miroslav k je napisao(la):
molio bio mislenje, u vezi kukuruznog adaptera. mislim adaptera strane proizvodnje. sta je bolje sistem grickalica, roto secka ili nesto trece? treba uzeti u obzir odrzavanje tj zamena kad se potrose delovi, tj. nozevi
mislim da je roto secka zakon :cool:, bilo na starijim adapterima bilo na novim
 
Odg: Kukuruzni adapter za kombaj

zna li neko mozda koliko se krece cena 6-rednom adapteru za kukuruz za ZMAJ 162 i da li neko prodaje..?? :cao:
 
Odg: Kukuruzni adapter za kombaj

Zanima me da li neko ima ili zna nekoga ko ima da proda troredni adapter za kukuruz...? :D
Sa ulazom 105cm i po mogucstvu sa tarupom...? :cao: :cao: :cao: :cao: :cao:
 
34s04sg.jpg

Post je spojen: [time]1299243688[/time]
_________________________________________________
dg7bfd.jpg

Post je spojen: [time]1299268969[/time]
_________________________________________________
2zyhcuo.jpg
 
Nazad
Vrh