Kukuruzni adapter za kombajn

Dali neko zna da se prodaje adapter 6 redi
kacenje nebitno.
 
Ima drugar da proda Capello sklopivi sa roto sečkama i grickalicama,kačenje original za John Dere a korišten je kod njega na je na Leksijonu.Treba ga izremontovati on je kupio nov pa ovaj nije potreban više
 
Poslednja izmena:
DBF mi je mekan adapter i nisu nesto na dobrom glasu koliko sam cuo....
kakvih sve ima adaptera kod Ace?
 
Sta bre mekan adapter?Od njega i Conspeda nema boljeg,rade lepo i kad se poteraju brze,Capela poteras on odma lose tarupa.
Ima Aca vise komada,e sad nisam upamtio marke i nisam ih bas zagledao.
 
Uvek je najbolji adapter koji ja (ti) imam (imas) u dvoristu,to je vazda bilo tako........
i neeedaj Boze nesto reci protiv tog adaptera,bar dok se neproda.......
 
Uvek je najbolji adapter koji ja (ti) imam (imas) u dvoristu,to je vazda bilo tako........
i neeedaj Boze nesto reci protiv tog adaptera,bar dok se neproda.......
Imao sam Orosa bio sam prezadovoljan s njim a nov mi je preskup da platim...
Nisam rekao da je DBF los alo sam tako cuo....
a za konspida se zna da je vrh vrhova....
 
Uvek je najbolji adapter koji ja (ti) imam (imas) u dvoristu,to je vazda bilo tako........
i neeedaj Boze nesto reci protiv tog adaptera,bar dok se neproda.......

Cero sam ih vazda,pa znam koji sta moze i koji je sistem trenutno najbolji,da radi jebacki poso a nije skup za odrzavanje i menja se u hodu,ne ceka se par dana na deo...

I sto bi rekao N. Jezdic "Ja ti kazem,a ti kako hoces".
 
zna neko kakav je onaj adapter u Jasku se prodaje DBF vidim bas je dugo na oglasima pratim ga vec neko vreme?
 
Ovaj model se za dan suzi,ako treba mozda je vec na 70cm,bar je meni trebalo toliko,ima rupe predvidjene za suzavanje,pogon je OK cev i samo klizi gde treba.
 
Na lexionu maximalna brzina 17 km/h u transportu, u radnim brzinama mislim i da ne može da ide 15 na sat. Šta vi tražite sa tom brzinom u kukuruzu meni nije jasno...
 
Možda je raskačen(isključen) limiter ili kako se već zove pa može da ide dosta brže.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh