Kukuruzni adapter za kombajn

160700773_1_644x461_chlodnica-do-international-321-ihc-221-431-ew-do-traktor-744-docisk-miedzyrzec-podlaski.jpg


- - - - - - - - - -

postoji li za ovaj kombajn kukuruzni adapter?
 
Mislim da on ima slab motor za kukuruzni adapter. Mozda bi mogao neki od 2 reda.
 
Danas smo ja i jos jedan forumas, pogledali ovaj adapter. 5 redi, sa rotoseckom. Cena je jako povoljna po meni, pa ako nekom treba moze mi se obratiti na pp, da ga uputim.


 
ima dvoredni adapter za djuru djakovica 770,bio je u oglasu u sloveniji,a bio je oglas i u hr!
 
Da li neko ima iskustva sa Dominomi adapterom?
A posebno me zanima (tj. ne mene, al' eto ja pitam :osmeh: ) da li je neko radio sužavanje sa 75cm na 70cm?
 
Baš niko nema Dominoni adapter? Da li bar znate nekog ko ga ima pa da ga kontaktiramo za neke savete? Poseban problem je što smo na više mesta čuli da se izbegava adapter sužavan sa 75cm na 70 cm, a niko da kaže zbog čega...
 
Kod mene je JD adapter na 75cm, a sijacica na 70cm i ide bez problema...Vrlo lakoga je suziti, ali kako nema problema nisam nista ni dirao..
 
Moj Agram-Geringhoff je stigao na 75, i ja sam ga odmah suzio na 70, ali je bio predviđen za to, i nikakvih problema nema.
 
Dali je tvoj Agram sa grickalicom, to jest sa jednim valjkom? Ako jeste imam pitanje dali se valjci mogu nečim navariti, pošto vidim da su dosta istrošeni?
 
Nazad
Vrh