Kukuruzni adapter za kombajn

Dali možda neko ima ovakav adapter Olimac sa fabričkom roto sečkom ili zna nekog ko ima, ako bi mogao neki kontakt.
794499a9a8c28aa8130d0f7c491743c1.jpg


Sent from my DUA-L22 using Tapatalk
 
Moj Oroš ima 2360kg.Na Maseyu imam 3 cilindra a predvidjeno mu je da sa njima nosi 8-redni adapter.
 
U potrazi sam za sestorednim kukuruznim adapterom, dvoumim se izmedju Capella 946 i Orosa. Oko 2000-to su godiste, i cena im je otprilike ista. Zanima me kakva su vasa iskustva,koje su mane, prednosti, koji je laksi i.t.d.?

Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
 
Ne znam kakvi su prinosi kukuruza tu kod tebe ali mi se čini da će ti 6 redni biti velik zbog malog bunkera na kombajnu.Capello je lakši a koji je bolji nisam merodavan.Teško je naći adapter koji je cenovno povoljan a da nije uništen a za čega sve ljudi traže ozbiljne pare ne možeš da veruješ.
 
Jel imate da preporucite neku firmu koja pravi zupcanike za adaptere po uzorku. Treba mi za prijatelja,otisao mu je neki zupcanik u kucistu
 
Koliko para, koje godište, i koliko noževa ima sečka? Moj je isti takav i radi odlično... I jel su valjci zub na zub, to jest jel ima grickalicu?

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Nosi ga Avero 240 sve isto kao kod tebe, nož na nož i sečka sa tri noža...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Da li skidate suncokret sa kukuruznim adapterom, kako su vam iskustva, da li ima vise rastura nego sa kljunovima (šiljcima)?
Da li je bolja opcija na kukuruzni adapter aktivne ploce sa nozem, ili druge privodne lance sa nozevima? Kod nas rade i ovako i onako, svako hvali svoje. Hvala vam unapred, svaki savet dobrodosao.

Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh