Kukuruzni adapter za kombajn

Odg: Kukuruzni adapter za kombaj

Koliko para capello?Ako nije tajna
 
Odg: Kukuruzni adapter za kombaj

jedno pitanje zmajev adapter za kukuruz sa 3 reda paše li na kombajn univerzal :sta:
e da to nisam rekao to je adapter od zmaja 135
 
Odg: Kukuruzni adapter za kombaj

pidikanac nije problem da li troredni adapter pase na univerzala, to se moze resiti, vec je problem razmak prednjih tockova koji odgovara za 4 reda.Sa manjim adapterom verovatno bi tockovi gazili po neobranom redu kukuruza.
 
Odg: Kukuruzni adapter za kombaj

meshter je napisao(la):
pidikanac nije problem da li troredni adapter pase na univerzala, to se moze resiti, vec je problem razmak prednjih tockova koji odgovara za 4 reda.Sa manjim adapterom verovatno bi tockovi gazili po neobranom redu kukuruza.

nije ni to problem moze se resiti.cuo sam da stavljaju uze gume na primer 16.9.28 samo je problem ako je kaljavo hoce da potanja
 
Odg: Kukuruzni adapter za kombaj

Napokon i moj adapter je gotov sutra u njivu na probni rad i doštelavanje ako je nešto potrebno a evo i slika po obećanju od ranije.
2431etc.jpg
2e6a2is.jpg
2cdojr.jpg
2uol64p.jpg
mugba0.jpg
2upwrxf.jpg
2ed6y3t.jpg
5kekrb.jpg
2nun4mp.jpg
 
Odg: Kukuruzni adapter za kombaj

@GANGA
Sta reci osim da je stvoren nakon Ganga Deera i GANGA ZMAJ!
Svaka cast na majstorluku.
 
Odg: Kukuruzni adapter za kombaj

Ček,jeste li vi Ganga bili jedne nedelje u emisiji Znanje na poklon?Čini mi se da sam zapamtio ovaj kombajn,Mahindru traktor...
 
Odg: Kukuruzni adapter za kombaj

Matić je napisao(la):
Ček,jeste li vi Ganga bili jedne nedelje u emisiji Znanje na poklon?Čini mi se da sam zapamtio ovaj kombajn,Mahindru traktor...
Jeste Matiću to je taj
 
Odg: Kukuruzni adapter za kombaj

panonstib je napisao(la):
Lepo ste ga skockali svaka čast :D
Hvala po ugledu na starije ? i one koje slušam savetima kao vas. A jesi video što imam farbara tako je dobar da me farba i bez farbe. Pozdrav veliki prijatelju. :ppozdrav: :ppozdrav: :cool: ::svaka cast::
 
Odg: Kukuruzni adapter za kombaj

GANGA
jeli znas da li ima neko mozda da proda zmajev adapter kao tvoj??
 
Odg: Kukuruzni adapter za kombaj

tesin je napisao(la):
GANGA
jeli znas da li ima neko mozda da proda zmajev adapter kao tvoj??
Nebih znao ko ima za prodaju ovakav adapter ali ako slučajno čujem obavestiću te o tome.
 
Odg: Kukuruzni adapter za kombaj

Mi smo juče kupili 4-redni zmajev adapter za kukuruz.Danas je proban i sve funkcioniše.Trebaće mu dobro šmirglanje i farbanje,nešto se mora i zakrpiti.Mehanički delovi su mu kako sam video skoro novi,nigde nema "lufta"





Jedino što mu zameram je truleš na ovim plekovima
 
Odg: Kukuruzni adapter za kombaj

@Kiraj
Neka je sa srecom i da ti dugo sluzi. Kako se krecu cene takvim adapterima? Da li ima secku?
 
Nazad
Vrh