Kukuruzni adapter za kombajn

Ne bih se slozio, goriva 150e po jutru ode, a vestaka, otrova, arende jujuju.
 
Slažem se. 2-3 litre po jutru nije ništa ako će posao biti kvalitetnije odradjen...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Naravno da je bolje ako se moze ustedit, al cesto ljudi zbog par litara nafte gube nekoliko crvenih na prinosima, ne kazem i mene malo nekad iznervira sto moram usporiti, ali kad ae setim kako mi 142 gomilao klipove izmedju grobnica, ovaj adapter je pesma, nikad nema mase na njemu, jednostavno ne vidim kad ubere klip.
 
Mislim da su strani adapteri u prednosti zbog veceg precnika berackih valjaka. Ima negde snimak gde radimo Tesin i ja sa 2 ista kombajna i razlicitim adapterima, on sa Orosom moze uvek i svuda da tera kako hoce a ja sam morao da olaksam cim nakupi mase.
 
Pozdrav ljudi ko poznaje dobrog stručnjaka, koji bi nam na originalnom claas adapteru 4 reda mogao napraviti sječku. Možete mi broj napisati i koju sliku postaviti. :osmeh:
 
Ako si iz Brckog,svrati do Vrsana kod Jadranka,njemu sam pravio na claas 4redni,pre 3 ili 4 godine,on zivi odmah iza crkve..

- - - - - - - - - -

24pc9kj.jpg
[/IMG]
28ixbaa.jpg
[/IMG]
rmuwk2.jpg
[/IMG]
6rrrpx.jpg
[/IMG]
 
Izgleda dobro. Važi otići ćemo pogledati. On ima sigurno vaš broj ako bi odlučili isto da nam napravite.
 
Poslednja izmena od urednika:
Danas na adapteru problem na secki... Gde ima da se uzmu ovi Konusni zupcanici za secku?
9ffdf251bc4f8ab1dfe1ead3f4288661.jpg
bc21f007c2d5596cce7f00cbb1e626ab.jpg


Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ako je šestougaona osovina, koja prolazi kroz zupčanik 22mm, onda je definitivno od privodnih lanaca. A na oko deluje da jeste. Termometal,Agrofd,Metalac Šimanovci.....
 
Nazad
Vrh