Kukuruzni adapter za kombajn

Pisano je negde nemogu da nadjem koji su privodni lanci ok...sa cenom i kvalitetom za zmajev adapter...koliko me secanje služi pominjan je Novi sad...

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Remont gas patos
b3eb6d4748a440d8c912e2627b68b212.jpg


Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
kolege ako neko zna gde mogu da nadjem kukuruznu korpu za Maf530 neka mi posalje broj da pozovem..

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
kolege ako neko zna gde mogu da nadjem kukuruznu korpu za Maf530 neka mi posalje broj da pozovem..

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
Meni su oni pravili za Daniu D3800. Rade odlicno i jaku i preciznu, imaju sablon skoro za svaki kombajn. Mogao sam da je stelujem iz kabine kao i originalnu, dok sam cuo da drugi su imali taj problem.

https://www.polovniautomobili....rpe-za-kombajne?show_date=true

Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
 
I ja sam imao univerzalnu, radi posao, ali bude vise loma, nikad nisu odbijali na lom, ali ja sam uglavnom cuvao kod kuce u hangaru i onde pravi problem taj lom.

Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
 
Nisam nikada imao problema sa lomom u kućnom skladištu.Zmaj je radio sa univerzalnom i sada Claas takođe sa univerzalnom ali o.k svako ima svoje iskustvo.
 
ma radi ona posao mislim na univerzalnu, prosle godine mi drobio malo mozda je i do hibrida bilo. do tada nikad nije.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
znaci do toga je samo, pa ja vidim do prosle godine sve super a prosle sacuvaj boze.bas zbog toga sam hteo da stavim kukuruznu korpu. hvala ti Maticu znaci da ne kupujem korpu.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh