Kukuruzni adapter za kombajn

Raspitivao sam se za takav adapter dok sam bio u potrazi.Imao ga je drugar iz Pećinaca i kaže da je radio perfektno kada su noževi dobri i dobro naštelovani i da nikada nije koristio njegov tarup već da je bio skinut dole sa adaptera.
 
Onih prodaje...iz Doljevca i Kaonika su...laksi je od zmajevog definitivno,mislim da clan diklofen i m mirko m mogu da ti vise kazu o njemu,imaju takve ali bez nozeva,i el.pomeranja ploca...ako trazis neki laksi a dobar adapter,onda definitivno JOHN DEERE 443...
 
Da li neko radi suncokret sa geringhoff rota disc adapterom. Interesuje me koje su mane,treba da pravim kljunove za heder,a ne bi to radio ako moze da se radi sa adapterom
 
wgulbc.jpg
[/IMG]Bez adaptacije ima puno rastura radiio je drugar pa je kupio adapter za suncokret,tj imao je pasivnu adaptaciju,i dosta je kaze imao rastura,aktivna radi jako dobro,i ne rastura.to je ova desno
 
Kolege jel ima neko snimak ili slike kako izgleda parcela uradjena adapterom sa aktivnom adaptacijom i seckom {ali sa Zmajem 142} ,ima nekoliko snimaka na yu tube ali svi snime kako uvlaci a mene zanima kako izgleda njiva,unapred zahvalan{idealno bi bilo ako neko ima od JBrtke da stavi jer tu planiram i ja}
 
Nazad
Vrh