Jovana Radenković

I ja sam video ovo u novinama,pa osim neke novcane pomoci ne vidim kako bi joj drugacije mogli pomoci,ovde jedino problem oko rada,treba spremiti hranu za ovaj broj grla u stali.
 
to uvjek ide ali nije sve u novcu da je nešto da joj u fizičkom smislu pomognemo da joj bude lakše.da li neko zna lično tu porodicu
 
Najvjerovatnije će to biti problem tu ipak treba muška ruka za toliku stoku treba obraditi makar 30 ha zemlje
 
Najvise joj moze pomoci, neko ko je blizu i moze orati kositi silirati itd... Njoj je potrebna pomoc par godina verujem da ce posle sama to moci... ili placati da neke od poslova radnik radi, ... tri stale 27 grla telenje i slicno... Najbitnije da sacuva grla za koju godinu sama ce vecinu poslova obavljati, ili dovoljno zaraditi da plati nekom siliranje i slicno... ili da ore, Ipak koliko god izgledala jake volje ne moze orati sama niti silirati...Bar ne jos nekoliko godina...
 
Moderatori ajmo se malo uključit i di su nam sad kolege oko kraljeva dajte makar neko nek otvori račun ako ne može ovo dalje ići zovite zaharija ,uroša i ostale da se pokrene nešto
 
Kad neko pokrene neku akciju mi će mo je podržati sa postavljanjem informacija na forumu. Međutim nećemo ništa pokretati direkno sa foruma.
 
Koliko ja razumem, pokrenuta je akcija.
Mozemo sakupiti novac za neku muzilicu ili mlekovod.
Ili neku masinu koja joj je potrebna, bez obzira ko ce njome raditi.
 
Ja sam za ovo je već konkretna ideja pa ako znaš di se može pomoći nakači ovdi
 
Ima li neko meil adresu od Urosa,evo ja cu mu poslati poruku i da se otvore neki ziro racuni i da mi ovde uplatimo nesto,a i da on u emisiji prikaze broj racuna pa da i gledaoci mogu da uplate nesto:ppozdrav:
 
Danas sam uspjeo vidjeti kod zaharija je bila reportaža o maloj ali sam kasno došao pa ne znam je li bilo priče o pomoći
 
Ne znam kako rade mužu, a mislim kako joj treba najviše mlekovod i laktofriz.

Jer na to potroši najviše vremena i to svaki dan, a sigurno bi joj to podiglo klasu i cenu mleka na dugi rok, što je puno više nego što se može skupit od pomoći.
 
Ne ništa nisam dobio,ali već odustajem na ovaj način pošto je tu malo zainteresovanih pa sam planirao nešto preko pobratima iz mrčajevaca da uradim
 
Ja sam probao preko fiksnog telefona iz imenika da dobijem porodicu Radenkovic, ali nisam uspeo.

Imam jednog veterinara u Kraljevu, probacu sa njim da stupim u kontakt.
 
Nazad
Vrh