Registracija kombajna

Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

Stanisa jel moze broj na koji si ih kontaktirao? I sta ti je jos trebalo za registraciju? :cao:
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

cukaneca je napisao(la):
danas uradio izaslo oko 13000,oo sa sve cokoladom za jednu finu gospodju. osiguranje 4200,oo :zli:
A šta si tačno platio toliko? Jesi li to prevodio na tvoje ime ili samo registracija?
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

2vwfc4z.jpg
plus tehnicki 3000,oo plus prevod sa nemackog,provizije... sluzbenica u supu mi rece da ce po novom ici i porez na promet, nisam siguran da li je to tacno. bilo je zanimljivo kako rade grafikon kocenja sa nekom malom masinicom marke hofman cini mi se. izgleda da radi na inerciju i drzi se na krilu prilikom kocenja/ova je bila na stolu ::namigivanje::/. u pitanju je bio skoro otvoren teh. pregled i ja sam im bio prvi ovakav slucaj pa su se malo mucili :D
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

Ima gde su i dosad bile bele za kombajn! Moj kum je kupio kombajn i imao je bele (ako se nevaram pančevačke ili neke druge iz okoline Beograda) a kad ga je preveo na svoje ime dobio je Zelene tablice!
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

koliko sam ja zapazio samo masine iz firme nosile bele tablice.
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

Ja pročitao i novoj reviji SAT pravničku preporuku jednom vlasniku mopeda koji je kupio od vlasnika pre više od 10 godina da se može po članu 28 Zakona o imovinsko pravnim odnosima može pokrenuti tužba, i dobiti na kraju dokaz i kao takav se taj moped može registrovati. Ako ima neko stručniji u pravu da ovo prokomentariše, jer i ja imam 2 mašine koje već imaju registraciju, a vlasnici umrli. A pre 01.01.2009 godine odem u SUP Pančevo, a oni me zajebaše :udri:, a budala tog dana ne ode u neku agenciju i posao bi završio.
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

Za potvrde za registraciju Zmaj kombajna i prikolica potrebni su licni podaci osobe na koju ce glasiti potvrda i podaci sa fabrickih plocica na masinama, znaci tip, godina, serija, broj sasije itd. Kod kombajna gde je menjan motor upisati podatke motora koji je na kombajnu sada jer koje podatke im dostavite to ce vam napisati u potvrdi. Kod slanja podataka faxom naznacite da li hocete da vam potvrde posalju faxom ili ce te licno preuzeti, takodje napisite i vas telefon zbog lakseg kontakta. Izdavanje potvrda se NE NAPLACUJE. Telefon:011/26-76-867 traziti Nadu ili Gocu Fax:011/26-06-297 :cao:
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

Meshter svaka cast za informaciju sutra zovem Zmaj tu Nadu znam licno pa cu da proverim dali mogu da daju kopiju racuna. :ppozdrav:
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

meshter svaka cast ti si bas sa pravim informacijama skidamo sesir :D
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

Danas sam fahsom poslao zahtev da mi izdaju potvrdu za mog zmaja i gospodja Nada mi je u roku od dva sata poslala fahsom potvrdu a orginal ce mi poslati postom, ::svaka cast::meshter :ppozdrav:
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

ima li sta novo u vezi registracije kombajna?bio sam do sada 4 puta u supu,sve sto su trzili sam im odneo,i opet im fali nesto,a kao prvo ni sami oni neznaju sta treba i kako treba registrovati!ja sam im prvi koji je dosao da regisruje kombajn!
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

I meni su u supu rekli da ne znaju da li ce moci da se registruje sa tom potvrdom pa sam otisao u agenciju za registraciju i tamo su rekli da moze. Preporuka je da probas preko agencije, jeste da ce biti malo skuplje ali ako je to resenje neka bude.
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

A moze li meni neko da pomogne, :sta: :sta: ja sam kupio kombajn sa Zlatice koji nikada nije bio registrovan (Djuro Djakovic), a uz njega sam dobio racun da je kombajn placen i broj sasije, a u agenciji su mi rekli da mi treba potvrda iz Hrvatske :zli: :zli: :zli: Sta da radim:haha:? :udri:
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

zex je napisao(la):
A moze li meni neko da pomogne, :sta: :sta: ja sam kupio kombajn sa Zlatice koji nikada nije bio registrovan (Djuro Djakovic), a uz njega sam dobio racun da je kombajn placen i broj sasije, a u agenciji su mi rekli da mi treba potvrda iz Hrvatske :zli: :zli: :zli: Sta da radim:haha:? :udri:
Ne bih voleo da sam na tvom mestu i ovo sa zmajcekima je zajebancija a to sa djurom je tezi slucaj :udri:
 
Nazad
Vrh