Registracija kombajna

zoran0001

Član
Učlanjen(a)
6 Dec 2009
Poruka
225
Lokacija
Sabac
Evo da pokrenemo i ovu temu o registraciji kombajna ja konkretno imam dva kombajna za koje nemam nikakvih dokumenata na jednom imam samo tablicu pa me interesuje kako ce biti za registraciju ako je se ko raspitivao posto smatram da mnogi od nas nemaju nikakve dokumentacije posto to pre nije trebalo pa niko nije ni trazio prilikom kupovine ako neko zna na koji nacin to da resimo bili bi mu zahvalni jer bi imali jedan problem manje :cao:
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

zoran0001 je napisao(la):
Evo da pokrenemo i ovu temu o registraciji kombajna ja konkretno imam dva kombajna za koje nemam nikakvih dokumenata na jednom imam samo tablicu pa me interesuje kako ce biti za registraciju ako je se ko raspitivao posto smatram da mnogi od nas nemaju nikakve dokumentacije posto to pre nije trebalo pa niko nije ni trazio prilikom kupovine ako neko zna na koji nacin to da resimo bili bi mu zahvalni jer bi imali jedan problem manje :cao:
Kako nije trebalo?Kod nas već 40 god registrujemo.(nismo u istoj državi?)
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

treba pod hitno registrovati dok jos ide po starom ja sutra radim tehnicki/papiri/ i ostalo. rekli mi da prevedem prvu stranu tipischena i to je to, plus lova normalno.
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

Koliko sam ja upućen od 01.01.2009. neide po starom...
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

KishRobert je napisao(la):
kako po starom?
sinoc zvao zeta koji radi tehnicke preglede i osiguranje i kaze mi da su mu iz supa rekli da radi po starom do daljneg a to otprilike znaci do juna kada ce izaci ti j....i pravilnici. onda bi morao da teram kombajn verovatno na tehnicki pregled :zli:
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

imam jedan problem sa 133 kupio sam ga pre 3-4 godine a prvi vlasnik nije mi dao ni jedan papir, jel neka mogucnost da ga registrujem?
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

Dejann je napisao(la):
imam jedan problem sa 133 kupio sam ga pre 3-4 godine a prvi vlasnik nije mi dao ni jedan papir, jel neka mogucnost da ga registrujem?
Moras da kontaktiras fabriku Zmaj i oni ti daju neku potvrdu.Tako smo mi naseg registrovali pre nekoliko dana.
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

Stanisa je napisao(la):
Dejann je napisao(la):
imam jedan problem sa 133 kupio sam ga pre 3-4 godine a prvi vlasnik nije mi dao ni jedan papir, jel neka mogucnost da ga registrujem?
Moras da kontaktiras fabriku Zmaj i oni ti daju neku potvrdu.Tako smo mi naseg registrovali pre nekoliko dana.
Kakvu potvrdu kolega, možeš li ovo malo da pojasniš?
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

i ja bih te molio da malo pojasnis to sa potvrdom i sa kim si kontaktirao i njegov telefon! :ppozdrav:
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

Na ono "po starom sam mislio na registraciju kombajna koji nisu nikad bili registrovani a ne postoji dokaz o vlasništvu(račun o kupovini iz fabrike) To se radilo do 01.01.2009. sa izjavom i dva svedoka, ali tako više nemože! A registracija polj. mehanizacije koja je "u vlasništvu" i ima saobraćajnu još ide po starom zakonu o bezb. saobraćaja!
A za ovo što Staniša piše i ja čujem prvi put!
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

A da vidite u SUP-u preko broja motora da li je bio nekad negde registrovan? Pa ako jeste da vidite sa tim gde je bio registrovan da li se može nešto uraditi.
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

mims je napisao(la):
A da vidite u SUP-u preko broja motora da li je bio nekad negde registrovan? Pa ako jeste da vidite sa tim gde je bio registrovan da li se može nešto uraditi.
Neznam da li moguća ova procedura, ako jeste onda bi to rešilo dosta toga
Post je spojen: [time]1265379970[/time]
_________________________________________________
Stanisa je napisao(la):
Potvrda odakle je kupljen.
Znači tražio si od fabrike da ti izda potvrdu da je tvoj kombajn iz te fabrike. Mnogi ovde vlasnici kombajna su 3-4-5 ruka i papiri su se pogubili odavno + mnogi su menjali motore što još dodatno komplikuje stvari. Da li i ovi ljudi mogu da traže tu potvrdu i da pomoću nje registruju kombajn? Zamolio bih te da opišeš proceduru.
Pozdrav :cao:
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

4u83yw.jpg
danas uradio izaslo oko 13000,oo sa sve cokoladom za jednu finu gospodju. osiguranje 4200,oo :zli:
 
Nazad
Vrh