AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Za majstora cemo videti, u sredu uvece nosim auto kod njega.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mi, na našem porodičnom passat-u do sada nikada nismo imali neke zamerke. Jednom je, i to pre oko pola godine, turbina riknula i to je to. Elektronika i ostalo sve funkcioniše fes.

Ja vozim Daciu Logan više, to je pripalo meni (mlađem, da se još uvežbam).... auto vrši posao samo tako. Prešao je za 9 godina skoro 260 000, i ne oseća. Problem jedino sa lagerom na prednjim točkovima i sponom, ali to je sića. Za te pare, auto služi ljudski.

A evo malo elegancije za ulepša temu :osmeh:... šta reći, Italijanima nema ravnim na svetu kada je dizajn u pitanju. S obzirom da je Maserati u vlasništvu Fiata, ovo se smatra njihovim vrhuncom. Prelep auto:



Maserati_Quattroporte_GTS_Gran_Lusso_MY17_0001.jpg



interior_granlussott.jpg



maserati_quattroporte_gts_granlusso_21.jpg
 
Kimi, slazem se u potpunosti. Niko ne zna bolje da dizajnira od Itaijana. Giugiaro i "mali" Pininfarina:osmeh:. Ovaj prvi je potpisao i dizajn za pojedine traktore. Po eleganciji ubedljivo prednjace Maserati i Alfa Romeo, a najveci debakl njihovog dizajna je Fiat Multipla. Kvalitetan ali mnoogo ruzan auto.
 
I ja sam istog misljenja za tog Fiata da ne moze ruzniji biti, a isto misljenje imam i za Renault Megana, bar kad je u pitanju zadnji deo tog auta! Naravno ne ova zadnja varijanta vec par godina stariji modeli!
 
Da, Megan ima taj zadnji kraj ko ružnu zadnjicu, ali prednji dosta lep.
Multipla je opet u nekom magazinu bila proglašena za jedan od 10 najružnijih automobila, ali i za jedan od najpraktičnijih ikada.
Ford Ka je samo ružan. :osmeh:
Ali, o ukusima ...
 
Poslednja izmena:
Kad cujete motor ovog gore(ili nekog drugog) Maseratija, tek onda cete da se smrznete. Kao na formuli, samo pisti..
Inace, uglavnom ugradjuju ferarijeve V8 motore.
Vozi ih iskljucivo mafija, ne postoje modeli za 'obicne' ljude..
 
Al kad se ta/video igrica/ na volanu pokvari,ni taj sto je napravio nece da je popravi,ima jedan drugar alfu sa tim menjacem,i uvek problemi...
 
Kad cujete motor ovog gore(ili nekog drugog) Maseratija, tek onda cete da se smrznete. Kao na formuli, samo pisti..
Inace, uglavnom ugradjuju ferarijeve V8 motore.
Vozi ih iskljucivo mafija, ne postoje modeli za 'obicne' ljude..
Nisam znao da koriste ferarijeve motore. A ne vozi ih samo mafija. Vozi ih i neki nas crkveni poglavar, a da imam para i ja bi:haha:
Evo jednog koji kosta kao 5 hektara zemlje u mom kraju https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/pretraga?brand=172&without_price=1&showOldNew=all
 
Znam neke koji su prodavali zemlju da bi kupovali aute.
Nasao sam na ovog coveka na You Tube. Po onome sto sam video, covek je umetnik. Stvarno uradi perfektno. Jedino sto u komentarima ima dosta reci o tome da su vozila posle takvih popravki nebezbedna.
 
Nazad
Vrh