AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Tu su verovatno nijanse upitanju u jacini stiskanja pedale kocnice kada ce se upaliti ABS a kada ne

Poslato sa ALE-L21 pomoću Tapatoka
 
Baš ću da obratim pažnju da l' će se opet šta dešavati sad jedan dan kad izađem na otvoren put ako ne bude gužve.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Kao sto rekose to je ABS odradio svoje. E, sad ako ti taj auto povremeno vozis, a vise vozis neki drugi mozda jednostavno nisi naviko na njegove kocnice. Ja sam bas zapazio da ne odreaguje kod svih ABS isto. Kod nekih mnogo lakse i cesce.
 
Otišla danas RAKETA drugom gazdi
Ali stigla druga RAKETA
38537ccaa53042fd0590e8c870a81317.jpg
76cf7f4735620ef0d7a2f88382b515d9.jpg


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Kao sto rekose to je ABS odradio svoje. E, sad ako ti taj auto povremeno vozis, a vise vozis neki drugi mozda jednostavno nisi naviko na njegove kocnice. Ja sam bas zapazio da ne odreaguje kod svih ABS isto. Kod nekih mnogo lakse i cesce.
Ne vozim ga često. Ali sam sad sa njim prešao 300km i bilo je svakakvog kočenja. Na kraju sam bio ubeđen da brljavi neki senzor.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Šta može da bude da auto pri kočenju trza. Znači ne cima volan kao kad su krivi diskovi, nego kao da koči u prekidima (nekim impulsima). Da napomenem da se ne dešava stalno. Prvi put se desilo kad mi je izleteo čovek sa sporednog puta i pri nekih 100km/h sam morao naglo da zakočim, danas me hvata žuto na semaforu i sa 30-40 normalno kočim kad ono opet poče da trza. Kao da u deliću sekunde stegnu klešta, pa onda u deliću puste i onda opet stegnu i tako dok ne pustim kočnicu, bude baš gadno kad si u autu. Na pređenih 300km to se desilo 3 puta. U pitanju je VW Bora.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока

Trza ceo auto ili ti samo vraca na pedalii?
 
Gledao sam malo po netu i vw forumu, navodno je otišao senzor položaja volana pa onda brljavi. Je l' menjao neko taj senzor?

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Kod vas jeftine registracije na vecim kubikazama ?.Ovde se takvi automobili tog godista,a te kubikaze, ne gledaju,jer za 2 godine registracije platis auto jos jednom...
 
Do 2500 ccm i 110kW nisu posebno velike razlike i cijene 250-300 evra.Preko 2500 do 3000 pocinju visoke cijene (500-600 evra) a preko 3000ccm je vec samo za tajkune,oko 750 evra i vise.

Sent from my A6 using Tapatalk
 
Kod auta mi naj žalije registraciju platiti
Hteo sam da menjam auto na proleće i da uzmem A-4-6 karavan ali 100_110ks i 1,9
Medjutim crko mi fijat pa sam morao ranije i razmišljao sam o A-6 2,5 tdi on je je ftin ali ubi registracija
A baš me uhvatilo da sam kupio neku zemlju i kempericu i što šta pa je budžet opasno srezan uzeo sam pasat 1,9tdi 66kw
Registracija je jeftinija nego za fijat koji je bio 84kw
Da nije tako skupa registracija uzeo bih mecu e230cdi karavan on mi je baš lep


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh