AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Ako dobro razumem, čovek je rekao da njemu taj auto vredi i da ga ne bi dao za toliko čak i kad bi neko ponudio. Možda postoji i neka sentimentalna vrednost.
 
Da je neke sreće ne bi ni gledali golfa 2 nego bar golfa 5 kad već pričamo o golfu. Tražite auto ko ima 30 god da je u dobrom stanju, a nema ko ga nije gazio i derao. Fordovi dizelaši su skupi dosta za održavanje kao i većina današnjih dizela zbog dizni i ostaloga, zamajac, turbina itd. Ako ne prelazis veliku kilometražu tipa 20 hiljada onda je benzin ok skroz. Ne mora da znaci da će dizela da se pokvari, ali sve su to kola sa brdo kilometara.
 
I Golf 5 gazi vreme polako.Primerci iz 2005 već mogu da se nađu za 3 000 e.13 godina star a našem mentalitetu a pre svega novčaniku sasvim odgovara pogotovo što takav auto ima maksimalno 150.000 na satu. :haha:
 
Zato sam i rekao BAR, mada svi gledaju najjeftinije primerke od nekoga modela. Nije taj auto bez razloga jeftiniji npr 800e od ostalih. Posle kad krene sve da crkava onda ulože jos 1500 pa čupaju kosu :osmeh:
Pa pogledaj oglase auto 2001 god i 2012 ista kilometraža, al ljudi voledu kad piše 150 hiljada pa to ti je.....
 
Niko ne garantuje ništa ni na duplo skupljem primerku.Šta se kome zalomi,faktor sreće je najvažniji.Svi bi da kupe jeftino a posle prodaju skupo.Svi su ubeđeni da nije prešao ni tih 150.000. :haha:
 
@jjova da, ima i te sentimentalne vrednosti-pametno si uocio.Ne kazem da se taj auto isplati da kupis danas jer pored toga sto je star ne verujem da ima jedan da nije isteran do kraja a i da je suprotno opet je star auto.Ni meni danas nebi palo na pamet da takav auto kupujem,posebno kad sam video fotku kako jedan upravlja plugce iza njega i ore njivu:osmeh:-kao dobar je nije puno orao majke mi:haha: ima on drazi svoje...kad sam ga parkirao jedne godine na nekoj plazi ostavio sam kljuceve u bravu,razmisljam ``bre ako pored ovih bmw i mecki neko hoce golfa da ukrade neka mu je...ver je covek slep ili nesto pa misli da napipao ferarija``i jednom kad mi dim ulazio u kabinu-neko se pita `cemu je to korisno`? pa kad vozis neku devojcicu da joj se zamanta u glavi i posle je lako:cool:
 
Poslednja izmena:
A sta izaziva sentimentalnost u Golfu 2?Da je u njemu neki vr6 i da je egzotican po pitanju opreme,ovako obicna limenka koja je odavno trebala pod presom da zavrsi.

Taj golf je jedan od milion i vredi po kg i nista vise.

A ne daj boze da ga udari neki noviji auto.
 
A sta izaziva sentimentalnost u Golfu 2?Da je u njemu neki vr6 i da je egzotican po pitanju opreme,ovako obicna limenka koja je odavno trebala pod presom da zavrsi.

Taj golf je jedan od milion i vredi po kg i nista vise.

A ne daj boze da ga udari neki noviji auto.
Zasto mora da bude vr6 da bi bio sentimentalan... meni auto zavrsava posao da ne idem peske, kad budem hteo da se trkam, kupicu adekvatno vozilo za to...
Inace druze, ne moras tako grubo da uleces u diskusiju, podcenjivajuci nas koji jos uvek vozimo pomenuti auto... da je najveci krs na ovom svetu i da ne vredi vise od jedne zvake, vozicu ga, sve dok bude mogao da bude ispravan i da prodje teh pregled...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Vozi sta ti drago :ppozdrav: Al nemoj da mistifikujes golfa 2 i da se vredjas kad neko kaze da ne vredi ni zizljiva gradska jer ne vredi.Evo i moj auto ce za 5 godina da vredi 50% od onoga sto danas vredi.
 
Znate i sami da zavisi od stanja vozila...malo je falilo,tačnije hiljadu eura da pazarim 124 za koju je covek trazio 8ipo hiljada...ja bi i dao da sam imao jos tu hiljadu...
Nije to realno možda,al i ja sam malo puknut...
Ima i po koji fića,i buba,i spaček čarlston po 5 i više hiljada...
I uvek postoji ludak koji toliko traži,i uvek se nadje ludak koji će to da kupi...

- - - - - - - - - -

Ako realizujem kupovinu bićete obavšteni...pa makar i rekli da sam lud... :))
 
Tolike pare je dobijao moj komšija za dvojku...i ja bi mu dao 3k kad bi hteo da proda,bez obzira što i nisam neki fan te 2ke,iman jednu i jako me nervira...al ova je salonski orimerak sa nekih 56k km,koliko sam video na satu..
 
Svi su ubeđeni da nije prešao ni tih 150.000. :haha:
164.00 tacnije. Barem su svi koje sam ja video toliko presli.To je ta carobna brojka. A o G-2 sta reci? Kanta koju je pregazilo vreme pre nekih 20-ak god. Ali najjaci su ovi vlasnici kad na oglasima po internetu stave cenu po 1000 i + evra i napisu: "Moze zamena za jeftinije" :haha: To je verovatno ta sentimetalna vrednost.:haha:
 
Filteron je deo MANN ali je tezak krs mozda filter vazduha i klime ako su finansije takve, ulja i goriva nikako jer su tezak krs.

Meca jos veci krs od filtrona.

Bolje frad nego filtron.
 
Nazad
Vrh