AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

NIJE firma covek ima radionicu i radi samo te starije motore..kazem,drugaru je radio masinu na nsu max250.
pitacu drugara za broj,ako ima,jer nesto je radio u muylji,a nesto u beloj crkvi.pokusaj da nadjes nekog iz mk muzlja,svaki bi trebao da zna tog coveka,mislim da ih ima i na fb.
a mislim da mozes i nov da kupis,kod zastupnika,jer ima delova za motore,a pogledaj i na ebay,u


evo

https://www.ebay.com/sch/i.html?_fr...itleDesc=0&ul_noapp=true&_odkw=buy+used+stuff
 
Vidis.i Oliver iz kule to radi,ako ne ,skokni na neki moto skup.i svako ko ima takav bmw preradjen,sigurno je upucen gde ima delova.
 
Kolege imam problem sa Fiat Mareom 1.9 jtd 105 ks. Naime dešava mi se da se odjednom ugasi u vožnji, samo vratim ključ, sačekam 3-4 sekunde i ona upali. Desi se da je vozim po 150 km i da se ne ugasi ni jednom, a nekad se ugasi 2 puta na kilometar. Takodje se dešava da je ugasim na ključ a ona ostane da radi još 2-3 sekunde. Menjan je 2 puta regulator pritiska, ali se problem ubrzo vrati...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Dijagnostika bi trebalo da kaze koji je uzrok gasenja. Gubitak pritiska ili neka greska oko struje ili senzora.
Mene isto nesto zeza oko pritiska Commonraila (dijagnostika kaze pad pritiska u sistemu) na Sorentu pa se gasi kad zabodem gas ili kad je u visokim obrtajima. Sacekam oko minut i najnormalnije upalim. Vozimo vec 2 meseca tako jer ne stizemo da oteramo u Bosch servis.
 
Kolege imam problem sa Fiat Mareom 1.9 jtd 105 ks. Naime dešava mi se da se odjednom ugasi u vožnji, samo vratim ključ, sačekam 3-4 sekunde i ona upali. Desi se da je vozim po 150 km i da se ne ugasi ni jednom, a nekad se ugasi 2 puta na kilometar. Takodje se dešava da je ugasim na ključ a ona ostane da radi još 2-3 sekunde. Menjan je 2 puta regulator pritiska, ali se problem ubrzo vrati...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
Да ли је Лукасова бош пумпа.Мирише на њу,
 
Boš pumpa nije sigurno , to dajem ruku :osmeh: . Krenuo bi prvo od dizna , kontrola prelivanja , ono pomoću epruveta , možeš čak i sam napraviti ili svaki majstor . Na drugom mjestu senzor radilice , pa čak i bregaste , a na trećem mjestu ključ . Javi .
 
Dijagnostiku nema, pošto je Euro 2... Senzor radilice nije, probali smo da stavimo nov.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

Ja sam imao na puntu 1.9d problem da se gasio u toku voznje i promenio sam senzor radilice. Ali prvo sam stavio neki zamenski senzor pa nije bilo dobro onda sam stavio bosch i sve nestalo.
 
Ja sumnjam na bravicu paljenja, kada se ugasi u toku vožnje moram skroz da vratim ključ da bi upalio... Ako ga ne vratim do kraja, a probam da upalim ponovo, samo vergla.....

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Meni se na Reno cliu to desavalo i bio je senzor radilice,a na pasata sam imao simptome vergla i nece da upali,tu je bilo do kompjutera.
 
Nazad
Vrh