AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Aco sve zavisi do odrzavanja, dodji mog da vidis, trenutno nemam vremena kad budem imao celog cu ga islikati, cisto da vidis...
I naravno nije na prodaju, nema para....

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Zavisi,ja moj golf 2 nebih ni za 2000e prodao-bar meni toliko vredi jer za te pare nebih mogao bolji auto da kupim-kupis neki a eventualno motor ne valja pa menjac ne valja i slicno i na kraju od kad si ga uzeo treba odmah da ga popravljas+pitanje koliko ce da ide a u ovaj sednem kao gospodin okrenem kljuc i vozim.Ne kazem da je u nekom stanju ali tu je i ona cinjenica da ima predjenih kilometra vise nego ceo auto park-plac i sebe je bar 5 puta isplatio i cak da mu sve gume otpadnu nije za zameraciju ali jos sljaka.
 
Realno,objektivno,linija pasata je smesna naspram insignije,takodje unutrasnji dizajn insignije je par godina ispred pasata,bio nekad pasat babaroga.
Немојте бити смешни,ајде по чему ако већ имате нешто конкретно,ако је лични утисак онда поштујем и неби онда дискутовао о томе.

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
Aco sve zavisi do odrzavanja, dodji mog da vidis, trenutno nemam vremena kad budem imao celog cu ga islikati, cisto da vidis...
I naravno nije na prodaju, nema para....

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

Naravno Deks. Medjutim, hteo sam da skrenem paznju da ipak nisu neunistivi kao sto mnogi vlasnici tvrde, a ipak su cene prilicno visoke. Svaka cast tebi za tvog i obavezno postavi neku sliku.
Ja sam imao astru f kao koska jaka i unutra ocuvana samo tako i sad iso da gledam jednu, a ona dres.
 
Ma da, G2 zaista vredi 2000€, ili je cak neprocenjiv.

Imam poznanika koji ima potpuno trulog golfa2, koji je po njemu najbolji auto koji postoji.
Pre nekog vremena kolega je kupio golfa 4 za 1600€ u po meni sasvim pristojnom stanju.
Naci pristojan auto za 500-600€, ako je registracija 200€ a plus ako treba da prodje ovaj novi tehnicki, mislim da je rizicno bacanje para..
Znaci, bolje malo pristedeti i kupiti nesto sto ce potrajati 5-6 godina i moci da se popravi i registruje u tom periodu.
Mislim da je za Acu Lada Niva ili neki Suzuki Samuraj ..
 
Realno,objektivno,linija pasata je smesna naspram insignije,takodje unutrasnji dizajn insignije je par godina ispred pasata,bio nekad pasat babaroga.
што
Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
То је већ лични утисак и субјективно мишљење.У то нећу да улазим,јер лепота је у оку оног ко гледа.А што се тиче Пассата 7 прешао сам са њим доста километара,чак и у цугу фину количину,ауто је фантазија,а инсигниуу има рођак,вожена пар пута.Мотор,потрошња,мени изглед и генерално први утисак на вожњу је дебело на страни пасата.
Имао сам част да возим Волксваген Артеон,нов испод чекића,2018 годиште,мени лично најлепши ВВ направљен.https://www.google.de/url?sa=i&sour...aw2dbx3wU725shmuTnKpqt_x&ust=1533153574697749
 
Poslednja izmena:
Zavisi i za koga je auto,dzabe extra auto ako ti nisi za njega-imam nekog komsiju drzi prodavnicu imao e klasu,sad kupio neku noviju mecku,ali njemu ne treba traktor i slicne stvari nego auto dobar...covek nabudzi naocare,belu kosulju,cipele ispolirane...drugi rade umesto njega on moze da se vozika pa ako mu dosadi sedne na yamahu da se provoza do kafica i sl....sta meni takav auto znaci? da jednom na vikend sednem i provozam se u njega da glumim gazdu? kad ja umesto da tresem psenicu iz patika nosim te cipele onda cu da razmisljam o tome.Taman posla da mu zavidim ili nesto-sve mu najbolje zelim ali cisto da objasnim poentu.
 
Mirosti da znas da razmisljam i u tom pravcu. Samo sto mi je samurajcic bas minijaturan i u njega bi slabo sta mogo da preteram. Razmisljam takodje i o vitari. Uglavnom kako sam pogledao ona dva golfa mislim da cu verovatno na nesto novije da idem. Po mogucstvu nesto poviseno i pogon na sve tockove, ali otom potom.
 
Naravno Deks. Medjutim, hteo sam da skrenem paznju da ipak nisu neunistivi kao sto mnogi vlasnici tvrde, a ipak su cene prilicno visoke. Svaka cast tebi za tvog i obavezno postavi neku sliku.
Ja sam imao astru f kao koska jaka i unutra ocuvana samo tako i sad iso da gledam jednu, a ona dres.
Naravno, te bajke da je auto neunistiv itd, su gluposti, budali daj bilo sta ima da unisti... samo kazem, auto je veoma zahvalan uz minimalno odrzavanje, a to sto ga je vreme "zgazilo" to je nesto drugo.
Ovih dana sam planirao da ga zastitim odozdo, jos nije poceo da pusta ali nije "zgoreg" a nije ni skupo... samo cu izgleda imati jedan problem sto se tice registracije, kuka nije upisana i verovatno cu morati da je skinem ili cu naci tehnicki gde ce moci da prodje. Evo nadjoh u "arhivi" nesto
Pre 7 god. uzet, tad me izasao oko 1500-1600€.
Od tad samo servisi radjeni, na balansstangli gumice promenjene, par lezaja na tockovima, prednji diskovi i plocice, jedna sajla od rucne i jedna kugla.
1.9 tdi.
319c4b3c19512965cff3c647edeb3095.jpg


Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Dobro izgleda. Inace se drugar namenjao zadnjih lezajeva, a i jedan poznanik. Ne znam zasto, ali im je to kao dobar dan.

Kad spomenu registraciju i tehnicki, jel imao neko problema od kako je krenulo to po novom?
 
Bitno je u hvalitetu staviti i nema problema.
Pricao sam sa njih par, u principu nije nista strasno, samo da nije nista "budzeno" i sve ok...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Kakvo mišljenje imate o Ford Fusion-u?

Jedan moj kolega ga ima. Meni se jako sviđa jer su visoka sedišta (lako se seda i ustaje tj. izlazi), visok je pa nije kritičan za lenije, ima solidan gepek sa ravnim podom (može lako staviti i izvaditi džak- dva), nije preterano velik automobil, meni lično se sviđa njegov spoljni izgled... E to je ono što ja kao laik primećujem, tj. ono što bi meni bilo bitno i trebalo. A za ono drugo - motor, menjač, limarija, kvarovi, servis, rezervni delovi, cena održavanja ... e to ako neko zna bio bih mu zahvalan ako napiše neka iskustva...
 
Kakvo mišljenje imate o Ford Fusion-u?

Jedan moj kolega ga ima. Meni se jako sviđa jer su visoka sedišta (lako se seda i ustaje tj. izlazi), visok je pa nije kritičan za lenije, ima solidan gepek sa ravnim podom (može lako staviti i izvaditi džak- dva), nije preterano velik automobil, meni lično se sviđa njegov spoljni izgled... E to je ono što ja kao laik primećujem, tj. ono što bi meni bilo bitno i trebalo. A za ono drugo - motor, menjač, limarija, kvarovi, servis, rezervni delovi, cena održavanja ... e to ako neko zna bio bih mu zahvalan ako napiše neka iskustva...

Najvaznije je da se tebi svidja i da auto nije pocakan a i auto nije za atar za to imas apn:ppozdrav:
 
Nece bas skoro na red doci auto. Cisto pitam jer me interesuje...

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Brate al ga nalupa, za 2000 eur nebi mogao naci bolji auto od golfa 2 ?





Zavisi,ja moj golf 2 nebih ni za 2000e prodao-bar meni toliko vredi jer za te pare nebih mogao bolji auto da kupim-kupis neki a eventualno motor ne valja pa menjac ne valja i slicno i na kraju od kad si ga uzeo treba odmah da ga popravljas+pitanje koliko ce da ide a u ovaj sednem kao gospodin okrenem kljuc i vozim.Ne kazem da je u nekom stanju ali tu je i ona cinjenica da ima predjenih kilometra vise nego ceo auto park-plac i sebe je bar 5 puta isplatio i cak da mu sve gume otpadnu nije za zameraciju ali jos sljaka.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapadjoka :)
 
Nece bas skoro na red doci auto. Cisto pitam jer me interesuje...

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Dobar i bas su mu prednosti te koje si naveo. U gepek staje i dvoje decijih kolica plus prtljag kome treba. Pisem jer pasa ima fusiona. Diseli imaju lose.dizne pa je on to menjao na prilicno maloj kilometrazi. I zbog.visokog sedenja ima dosta mesta na zadnjoj klupi. I plastika i sedista dobrog kvaliteta.
 
Nece bas skoro na red doci auto. Cisto pitam jer me interesuje...

Ja sam se dvoumio izmedju forda fusiona i opela merive,i na kraju uzmem Opela,auto je po meni jako dobar,isto ravan gepek dosta prostora unutra,jos kad se obori zadnja klupa bude kao kombi :osmeh: , na fusionu mi se nije svidjala zavrsna obrada plastike kao i sedista... inace imam 1.6 benzin i automatic menjac...
 
Nazad
Vrh