AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Мој 2.5 је 114 киловата и немам проблема са њим.....што каже колега горе, ови од 110 имају проблем са брегастима, а јачи немају...од модела '01 нема више једа као са онима претходнима.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
i kod mene je 114 vozim 7 godina i nikad nikakvih problema( osim skupe registracije)

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 
Уфффф, не помињи ми регистрацију......а од јуна или јула поскупљује и технички преглед.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Jel mu mnogo 320 000 kilometara.
Danas se raspitivo za registraciju za audi 24 benzinca od 125 kilovata (ima plin) i kod nas je 730 maraka...i ovaj je u igri
 
Ако је правих 320к, није му то ништа......ако је пола од праве, ни то није ништа.....ако је трећина праве е онда је већ нешто.
Код нас би тог била регистрација нешто преко 500 европејаца.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Ljudi imam problem sa pezom 405 benzinac 2.0.

Kada stanem ili naglo usporim auto pocinje da stuca gasi se, ona lampica check engine light se pali ali ugasi se ako se ubrza(ako mi se auto ne ugasi).

Cim naglo usporavam ili stanem auto se najcesce ugasi.Menjane su svecice, step motor, map sensor....

Nije menjan maf sensor pa sumnjam na njega.

Nijedan "majstor" gde sam odvezo nije mogo da utvrdi kvar kao da vozim vasionski brod a ne auto.

[h=1][/h]
 
Ako stajem kada stisnem kvacilo zasteka ili se ugasi ili ostane upaljen.
Mada kada pocinje da svetli (stisnuto kvacilo) pocinje da se gasi ja mu dam malo gas i pustim kvacilo da se ne bi ugasio.




Vise se gasi ako ides brze ostrije pa brze i jace koicis i usporavas(stajes).
 
Takav problem sam na starom dizelašu imao zbog lošeg goriva. Da baksuz bude veći našle se neke pare pa skoro pun rezervoar nasuo. :osmeh:
Jedva ga doveo na rezervu i kad sam nasuo na drugoj pumpi sve prestalo.

Nego, jesi li ga kačio na dijagnostiku prije zamjene svega? Maf senzor za početak možeš i očistiti pomoću namjenskog spreja, nakupi se tu svakakvog smeća. Evo kakav je bio kod mene na drugom autu.
6b6aafcc0b28d6c9503cbe33992994c5.jpg
 
@ Aca

Ima ler, lepo radi na lereu.

@ Philby

Cisto sam maf senzor.

Dijagnostika je nemoguca misija niti znam nekog majtora koji ima katlog i ovaj taster za dijagnostiku.

 
Zamjeni kablove i kapu , naškoditi neće sigurno . Inače regulator ler gasa , kako kažeš step motor , jesi stavio nov i da nije Kineski možda?
 
Јел има он капу уопште?

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Ljudi imam problem sa pezom 405 benzinac 2.0.

Kada stanem ili naglo usporim auto pocinje da stuca gasi se, ona lampica check engine light se pali ali ugasi se ako se ubrza(ako mi se auto ne ugasi).

Cim naglo usporavam ili stanem auto se najcesce ugasi.Menjane su svecice, step motor, map sensor....

Nije menjan maf sensor pa sumnjam na njega.

Nijedan "majstor" gde sam odvezo nije mogo da utvrdi kvar kao da vozim vasionski brod a ne auto.

Pogledaj regulator pritiska goriva.
 
Nazad
Vrh