AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

то јесте, пролази свуда....али она краћа верзија......ја сам се возикао у дугачком и по терену је знао да посрче 30 л нафте ко од шале, брдо планина без асфалта.....овако је неких 15-ак трошио по асфалту а по атару претпостављам да би био преко 20.....мана му је кубикажа, за фрилендер говорим.

послато са iq1019n уз помоћ плуга
 
Imao ga jedan ovde godinama i fino ga posluzio. Samo, ja te pare za njega ne bih dao. To je vec cena za koju mogu da se uzmu proverena i dokazana vozila. Inace sam i sam gledao jedan 25 streetwise da kupim, ali mi umace.
 
За те паре, скупо.....тражи другог.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Moj drugar prodaje Lagunu 1.9dci 2004-to, stvarne 240.000km digitalna dvosmerna klima, odrađen veliki servis i remont turbine pre godinu dana. Perfektan auto a svega 1.200€ i nema kupca. Dao je juče jednom preprodavcu, pa možda mu plati za 5 dana a možda je i vrati. Kaže pale cene... neverovatno.
E da, ima i 4zimske gume u gepeku
 
Lagune su za džabe, a Klio je zato skoro duplo skuplji. Je l' imaš neke slike Lagune ili link ka oglasu?
 
Cene na sajtu "Polovni automobili" i realne cene za koje se prodaju kola u Srbiji nemaju veze sa vezom.Pre dva dana sam pazario pezoa 407 sedan 2.0 benzin 103kw za 2100+registracija kupljen u Srbiji 2007 godiste 210000 pređenih kilometara od prvog vlasnika.Auto je lađa.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 pomoću Tapatoka
 
Ja mislim da bar u nekim slucajevima imaju veze. Jer znam kad kupujem ili prodajem nesto da je to uvek tu negde kao sto je cena na oglasu. Naravno, uvek ima ono kako se dvoje dogovore. Ali recimo da su neka vozila po oglasima recimo oko 4000 evra, a da kupim za 2000 evra to nisam nikad niti znam nekog ko jeste.
Ako imas nesto dobro, a jako povoljno ti mi javi posto razmisljam da narednog meseca pazarim nesto.
 
@PopStep
Na tih 210k km dodaj jos skoro toliko,to bi bilo realno koliko je presao,i stoga je tolika i cena.
 
U pravu si.To su faktički punoletne šerpe ali većina je u takvoj situaciji da sebi može priuštiti auto do 2.500 evra.
 
@PopStep
Na tih 210k km dodaj jos skoro toliko,to bi bilo realno koliko je presao,i stoga je tolika i cena.
Vozilo je kupljeno u Verano motorsu i to je ta kilomertaza.Lako se to proveri preko br.sasije.Inace ti motori gaze i milion bez otvaranja.Redovan servis, kvalitetno ulje i nema sta da razmisljas.
Ja godisnje prelazim 15000 km sto je za njega nista.
Poslato sa HUAWEI CUN-L01 pomoću Tapatoka
 
Sve mi je jasno, samo u takvim situacijama treba traziti auto sa manje opreme i sto jednostavnijim setom pumpa-dizne-zamajac, dosta drugara poleti za multimedijom, alu felnama...a kad bitno dodje za odrzavanje onda je kasno.
 
Zato sam i uzeo benzinca da se nebi zezao sa svim tim stvarima.Pumpa,dizna,dpf,plivajuci zamajac,motor je klasican atmosverac,140ks.E sad da je bolje novo naravno,ali treba imati love za novo u ovoj nasoj Srbiji,tako da prosecan Srbin je osuđen da vozi za zapadne standarde istrosene kante.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 pomoću Tapatoka
 
Šta može da bude da auto pri kočenju trza. Znači ne cima volan kao kad su krivi diskovi, nego kao da koči u prekidima (nekim impulsima). Da napomenem da se ne dešava stalno. Prvi put se desilo kad mi je izleteo čovek sa sporednog puta i pri nekih 100km/h sam morao naglo da zakočim, danas me hvata žuto na semaforu i sa 30-40 normalno kočim kad ono opet poče da trza. Kao da u deliću sekunde stegnu klešta, pa onda u deliću puste i onda opet stegnu i tako dok ne pustim kočnicu, bude baš gadno kad si u autu. Na pređenih 300km to se desilo 3 puta. U pitanju je VW Bora.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
To se desava kod naglog kocenja, auto pali ABS kad se naglo nagazi kocnica, kako ne bi blokirao tocak, vec koci i popusta da se tocak okrece.
Isti je slucaj i kod mene na Pasatu B5.5

Poslato sa ALE-L21 pomoću Tapatoka
 
Ok, jasno mi je to oko ABS i otprilike osetim kad odreaguje. Ali me buni što se to pre nije dešavalo. Non stop je isti stil vožnje i pre sam ponekad naglo kočio pa se nije tako ponašao. Malo mi čudno, suv je put, nema proklizavanja i slično. Pogotovo sad kad sam stao na semafor.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh