AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Maticu gospodar prstenova i jedan prsten da vlada nad ostala 4. :haha:


2z57n77.jpg
 
Bmw ide bolje po snegu od prednjih vuca,pogotovo ovi novi,samo dobra zimska guma i delji,teret mu je 50%-50%.

P.S....Nema voznje bez kardana....
 
Video sam...sad kad smo išli na Taru majstor stoji pored puta i stavlja lance na Bembaru 5-icu na 800 metara nadmorske visine...:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Da je BMW pa da je X-drive u tom slučaju može u avliju,imao sam 525i doduše 90-to godište pre 15 god. i taj je vrckao guzicom zimi...:ppozdrav:
 
I ako sam ljubitelj prstenja,a i vozim trojku,mislim da i zadnji pogon ima svojih prednosti a i mana,kao i prednji.Nema samo plavi propeler zadnji pogon.

 
Je..s automobile, sta se palite ko sibice. To je vecna rasprava i o tome bi se moglo preganjati do besvesti... Svako ima nekog svog favorita kojeg dize u nebesa i to je jasno. Licno ja volim Nemacke automobile i sto se mene tice najbolji su, ali isto tako volim i Hondu i Toyotu koje smatram za odlicne automobile. Na poslu imam 2 Toyote koje ganjam po terenu i sto se tice mehanike odlicne su, ali im je zavrsna obrada i kvalitet materijala u kabini tuga...

Sve te liste pouzdanosti i nepouzdanosti se finansiraju i ko kako plati takvi su i rezultati. Jedna Fiat Brava da bude za 60 mesta iznad BMW 5-ice ili 40 mesta iznad Mercedesa S-klase, totalne budalastine...

Sve su to dobri automobili kad su novi i tu nema greske. Svaki proizvodjac ima boljih i losijih modela tako da bi se i o tome dalo mnogo diskutovati.

- - - - - - - - - -

Najpouzdaniji motori na svetu su hondini (mislim na automobilake motore). Po statistikama jedni od najnepouzdanijih motora su upravo nemci. O ukusima ne vredi raspravljati samo sto ovde ima ljudi koji hvale svoje konje kao i neki belorus ;-)

- - - - - - - - - -

A pradedovi su mi se protiv svaba borili i deda posle vala da i jesu najbolji necu da im finansiram industriju nacisticku :)

- - - - - - - - - -

http://www.autoexclusive.rs/vesti/polovni-automobili/100-najpouzdanijih-automobila-ove-decenije


Kumasine neces da finansiras nacisticku industriju a sa fasistom ores. I Fasistu moras odrzavati i remontovati po potrebi... :osmeh:

- - - - - - - - - -

Salu na stranu, sve se to svodi na isto. Sve su to rupe koje samo vuku lovu iz dzepa. Svaki auto koji sluzi bez cestih kvarova je dobar...
 
Neznam za starije modele Bmw-a al su ovi noviji odlicno izbalansirani,vozim 320i e46 i LSD diferencijal jos nisam u ovih 7 godina koliko je kod mene montirao lance a vozio sam po svakakvim cukama.Ko poznaje Kucevo i Zagubicu zna koliko su zimi zajebani putevi puni krivina i uspona gde se mora ici malim brzinama i nikad problema nisam imao.Sava eskimo s3 mi rade radnju odlicno a sigurno ima i boljih tako da to da je zimi teza voznja sa zadnjim pogonom pada u vodu.Ranije sam imao Audi 90 b4 sa prednjim pogonom i nista bolje nisam prolazio zimi.Dobre zimske gume i nema brige.
 
Prstenovi na Audiju ne predstavljaju kontinente, znate li ci je to prvobitno bio znak, dok ga WV nije dodelio audiju.
 
Nazad
Vrh