AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Kakvo je stanje za tehnički ako su ubačena sedišta iz istog modela samo novije generacije?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Hvala na odgovoru. Ne sećam se kako je bilo za unutrašnjost, znam samo da su slikali kontrolnu tablu.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Ja sam cuo da ti uvezeni iz Svedske ili Norveske imaju problema sa limarijom jer se gore mnogo baca so. Jedan moj poznanik ga je uvezo, znaci licno on ga kupio gore za smesne pare. Odma ga oterao kod limara tako da nisam video kakav je bio. Uglavnom krpljen na vise mesta i menjana vrata cak je i krov morao da se radi zbog rdje. Godiste mislim bas 2006 ili 2008. Jedino eto sto ga uzeo bas jeftino pa mu se isplati, a ne smeta mu sto je krpacen i farban. Tako da obrati paznju na to.
Matori mi prica jutros, pre neki dan video auto uzivo u prolazu, zdrav je 100%.
Samo me taj motor brine posto sam cuo losih stvari o njemu..
Ma da opet ima par komada ovde u selu sa tim motorima, niko nije imao problema do sad.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
@jbrtka
Tomasik je skup ko otrov.

Radio je nama par puta neke automobile. A par puta je lupao cene. U sustini, moze mu se, jaka mu je klijentela iz Beograda.



Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
jeste skup,ali opravdano zasto je skup,a sam si rekao,da mu je dvorister puno bg auta...kome treba samo da se zacetka nesto,onda nije to majstor za njega,ali ko zeli kvalitet onda sumnjam da mu ima neko ravan urugu id 100km
i ne razumem kako kazes lupao...odes kod njega.majstore kloiko ce da me kosta ovo??toliko i toliko,ok radi uili puno mi je,necemo da radimo...nikad nisam razumeo ljude.doteraju auto,sve odraditui vrh,ama bas sve,a kad dodje da se plati kvrc...pa posle prica kako je majstor skup...
 
onda kod mene nesto nije u redu...na otvorenom oko 7 u gradu oko 12l...meni je to puno...skinute su klapne na usisnoj grani,isto 5 brzina 2003ce..

I drugi auto mi se ispostavilo da troši više goriva nego pre,i jbg promenim pumpu na kojoj sipam gorivo...za mercedesa još nisam proveravao al bmw je juče i prekjuče na otvorenom spustio na 5.5l što mi je apsolutno prihvatljivo...a 12din skuplje gorivo al ga manje troši....
 
@jbrtka Lupao u smislu da je za mali rad neki trazio nekad dva puta vise od ostalih, a jednom je trazio skoro 4 puta vise.



Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
jeste skup,ali opravdano zasto je skup,a sam si rekao,da mu je dvorister puno bg auta...kome treba samo da se zacetka nesto,onda nije to majstor za njega,ali ko zeli kvalitet onda sumnjam da mu ima neko ravan urugu id 100km
i ne razumem kako kazes lupao...odes kod njega.majstore kloiko ce da me kosta ovo??toliko i toliko,ok radi uili puno mi je,necemo da radimo...nikad nisam razumeo ljude.doteraju auto,sve odraditui vrh,ama bas sve,a kad dodje da se plati kvrc...pa posle prica kako je majstor skup...

Jel ovo sala za krug od 100km?
 
Evo ja sad pre neki dan dotero avto sa popravke bas od Tomasika imo udes osiguranje placalo stetu,,,i naravno ja nosio kod tomasika jer znam da kad ofarba i uradi limariju toje ko i fabrici a o ceni je posebna prica tuje jak al ako je veci poso onda i cena pada za haubu pre nekog vremena trazio 80eu farbanje a drugi limar u istom selu 40 i eto ja se poneo jeftinije i odneo kod jeftinijeg i posle 1 god farba izbledela i pocela dase ljusti,,,takoda sve ima svoju cenu majstor je skuplji a dvoriste uvek puno avtomobila a onaj jeftiniji a dvoriste prazno pa procenite zasto:osmeh:
 
isto tako sam bio protiv skupog,doknuije zena dvaput zakacila branik,i jeste da sam pleatio manje,ali tako je bilo i ofarbano,,,
 
Pogledajte Arthur tussik na yt sta covek radi sa metalom i farbanjem (radi drugi cova ali artur pripremi kao fabrika) . Umetnost.
 
Nazad
Vrh