AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Mom šuraku na laguni ode alternator u cg...polovan drugi i zamena 120e...al ta ćeš,nema puno izbora,naguziš se i stisneš zube...
Tako da si ti Siniša prošao odlično,živ bio pošteni čovek majstor..
 
Da li neko moze dapreporuci dobrog majstora da predihtuje kompresor od klime, curi i gubi freon. probano je i sa kvalitetnim polovnim, koji je bio tek malo bolji od starog i opet iscureo freon, vektra b je u pitanju
 
To je kod njih poznata boljka. Nadji nekog stranca koji jos nije raskumbusan i sa njega skidaj, ali iskljucivo ako mu radi klima. Ako je prazna to ti ne treba. Ovi koji su vec skinuti takodje ti ne trebaju.
 
Naslov tipa ovo, ono, bum, hit, ostatak u tekstu - to ne čitam pa neka mi je od oca zapovest bombastičan naslov nikad ne daje kvalitetan tekst.

Što se tiče ranije teme, benzin i policija. Policija u CG neće da te dira i da guraš auto uz Moraču, ako imaš SRB tablice. Mi smo šlepali Xsantiu bez plina sa pokidanim užetom i na kraju puče uže pa smo je ugurali levo preko pune, ispred policajaca koji zaustavljaju. Ništa nam nisu rekli. Inače za 20god letovanja bez atesta i ovlašćenja, zaustavili me jedanput. Bio mrak pa nije video da su SRB tablice. Samo me pozdravio i kaže teraj.
 
Ovo potvrdjujem za Cg policiju. U Canju me zaustave. Nisam vezao pojas, nisam upalio svetla i samo je trazio licnu kartu pogledao i kaze polako i bez nervoze na magistrali je guzva.
 
Ovo potvrdjujem za Cg policiju. U Canju me zaustave. Nisam vezao pojas, nisam upalio svetla i samo je trazio licnu kartu pogledao i kaze polako i bez nervoze na magistrali je guzva.
Danas su imali radare na mnogo pozicija, ali u sustinu su ljudi stoka na putu a najvise sa BG tablicama
Ako neko sece krivinu - BG table, ako se zabija u gepek- BG table, ako obilazi gde nije ni vreme ni mesto - BG table, srlja - BG table .....
 
MONTOYA@
Ja ne znam sta je to sa BG vozacima u kojoj oni sumi polazu vozacki. Jesi li primetio komso nepoznavanje propisa u raskrsnici odakle ti dolazis u Bogatic od strane BG i BiH vozaca.
 
Tu bi dodao i Ruma table komotno.Nasilnicke voznje koliko hoces.A sto se tice NS tabli koje i ja vozim neverovatno koliko su netolerantni u ubacivanju u susednu traku.Pored uredno datog zmigavca ne on mora da nagari da te ne propusti.Pa jos svira.To kod BG tabli neces videti.A da ima seljane to stoji kod BG tabli,spusteni prozori,otpanjeni turbo mutanti sve da zvoni,evo gledam i u Crnoj Gori isto se ponasaju.Nedozreli klinci zeljni paznje.Mora da ih mama nije puno volela cim se tako ponasaju.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 pomoću Tapatoka
 
Najbolji mi je bio jedan Somborac u Novom Sadu na kruznom toku sa Stojadinom u kontra smeru.Nisam mogao da verujem da covek toliko nezna propise.Napravio haos u kruznom toku.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 pomoću Tapatoka
 
MONTOYA@
Ja ne znam sta je to sa BG vozacima u kojoj oni sumi polazu vozacki. Jesi li primetio komso nepoznavanje propisa u raskrsnici odakle ti dolazis u Bogatic od strane BG i BiH vozaca.
Nedavno u Bogticu... vozila zatala kod pesackog kod opstine da propuste pesake i nasao se jedan pametan(BG table )da obidje kolonu, kad je stigao do pesackog i video da ne moze proci jer i u suprotnom smeru stoje vozila onda je poprecio ispred prvog u koloni i prosao..
Vozio sam kroz mnoge gradove i mesta u Srbiji ali bezobrazluk u kao BG i bezobrazluk doticnih na strani je neprevazidjen
Naravno nisu svi takvi ali taj procenat bahatih baca senku na sve ostale stalozene vozace
 
Na stranu bahatost ,bezobrazluk i nekulturu toga ima svugde, ali nepoznavanje osnovnih pravila u raskrsnici to je propust obuke.
I jos stane u raskrsnicu da se svadja ....
 
Nazad
Vrh