AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

A taksisti i vozaci raznih dostava, oni su tek posebna sorta.
 
Taksisti i kediijevci su najgori, a vozači autobusa su tu negdje (pogotovo gradskih i prigradskih).
Što se tiče kamiondžija, ne sjećam se skoro da sam vidio neko bahaćenje i opasnu vožnju (osim pretovarenih šticara koji su kod nas redovna pojava).
Često sam na putu po našim vrletima i kamionžije su prava gospoda kako se stoka ponaša na putu.
 
Svejedno traktoristi sa urednom signalizacijom u saobraćaju su tretirani kao da ne postoje,iz iskustva pišem.Džaba što si uredno dao žmigavac kada te pametnjakovići obilaze i na raskrsnici.
 
Mene kod kamiondžija nervira što voze 80 non stop i na otvorenom ali i u naseljenom mjestu uopšte ne usporavaju . Ovde kod mene kroz Srbac je izuzetno jak promet kamiona . Oni prolete kroz naselje bez ikakvog usporavanja . Samo ako vide iz daljine da je zeleno na semaforu to piči 80 natovareni . Najgore što tim trotoarima svakodnevno djeca idu u školu. To strašno izgleda . Nije mi jasno kako se ne plaše radara ? ILi imaju tako jake dojave ili nešo drugo ? A i neznam kad sam vidio da je radar uhvatio kamion,
 
Momo ti kamiondzije su svaki dan za volanom i voze uglavnom iste ture tako da ih i policija zna. Onda je dovoljno dobar dan, dobar dan, izvolte crvena da se pocastite ti i kolega. O hvala, srecan put. Komsija na punu liniju preticao traktor koji se kretao oko 20 km/h gde je dozvoljeno 50 km/h i ode dozvola na par meseci i 16000 dinara. Ubrzo posle toga navataju jednog mog druga kamionom u istom prekrsaju. On naravno sve zavrsi kao sto sam gore napisao.
 
Moj matori vozi kamion preko 20 god. to su ljudi sa iskustvom i njima se ne moze bas tako lako greska desiti.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Mene zovu TERORISTA NA DRUMU imam gas i trumbetu i VATRA!!!
A ovi biciklaši i šetači beze od mene nebitno čime idem motor, traktor, kola kamion, bitno je da beze
Kažu ljudi da vitlam ko bog maglu!!!!

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nemoj da me mracis covece, nadji nekog drugog, nista ti licno nisam rekao, produzi.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Momo ti kamiondzije su svaki dan za volanom i voze uglavnom iste ture tako da ih i policija zna. Onda je dovoljno dobar dan, dobar dan, izvolte crvena da se pocastite ti i kolega. O hvala, srecan put. Komsija na punu liniju preticao traktor koji se kretao oko 20 km/h gde je dozvoljeno 50 km/h i ode dozvola na par meseci i 16000 dinara. Ubrzo posle toga navataju jednog mog druga kamionom u istom prekrsaju. On naravno sve zavrsi kao sto sam gore napisao.

Ja sam jedno vreme svaki treci dan prolazio kroz Grdelicu i uvek zaustavljaju i ajmo trake za 28 dana :osmeh: tako da dzabe ti poznanstvo i sto smo se vec znali ko kumovi.

A i ona ekipa u Adi i Molu vidim ne oprastaju ni jednom ko ima tahograf,a Bubanj potok je standardan, sad cekaju i na odmoristu Cuprija 2.Cicevac isto cekaju ispred Trayala pored kafane ili platis gulas ili pise :osmeh:

A kazne nisu ni malo smesne za vozaca 30 000,za logistiku 50 000,a za firmu do 2 mil :haha: A ako si solo prevoznik onda prodas kamion i odes ovce da cuvas :haha:

Sad uglavnom svi voze po AETR i ni jedan vozac se ne zajebava jer su kazne ogromne.

Nekad bilo stariji voznaci znaju tahograf na rolnu kao EKG pa kad izvadis panduri on prebledi, a i kartice kad se pojavile ih milina samo pita traka ili kartica ti mu kazes kartica on tuzno spusti glavi i ajde vozi :osmeh:
 
Mene mustrao skoro u simanovcima za trake, nisam ni potvrdu imao, krenuo k'o onaj u svatove. Nagodili se na 1500rsd i vozi dalje..kazne na firmu su prevelike, treba voditi racuna. Drugu na kraju kampanje istresli sve iz dzepova sto je imao i jedva ga pustili opet, oko 13.000 im dao.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Mene mustrao skoro u simanovcima za trake, nisam ni potvrdu imao, krenuo k'o onaj u svatove. Nagodili se na 1500rsd i vozi dalje..kazne na firmu su prevelike, treba voditi racuna. Drugu na kraju kampanje istresli sve iz dzepova sto je imao i jedva ga pustili opet, oko 13.000 im dao.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
taj nezna dase ponnasa,max je 2 iljade
 
Za 500 redovna kontrola, za 1000 pretovar tahograf,
A 2000 gume pretovar tahograf


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh