Kobra

To ti je već do sorte-kad je kukuruz zreo oljušti ga dok ga trgne.Moj Gagi to Kidanje ti je isto kod svih berača ali znam da imate nešto protiv berka-On se razlikuje samo u sečki i ima sve gumene rolje od Zmaja i šenpetera.Oni su više kopirali zmaja u mnogim detaljima-izvinjavam se što sam skrenuo sa teme ali morao sam da odgovorim
 
@Rabadzija jel bi mogo jos nekih slika ove tvoje kobre kako je vec zovete da mi uslikas da bi stvorio neku sliku mozda napravim i ja za sebe nesto ovako! a ni ove sto si postavio ne mogu da uvecam!
 
Gospodine @kombajner
ako se vratite jednu stranicu u nazad tamo ćete naći članak koji je postavio član @meshter na kome se vidi proizvodjač i izgled kobre. :cao:
 
panonstib je napisao(la):
Gospodine @kombajner
ako se vratite jednu stranicu u nazad tamo ćete naći članak koji je postavio član @meshter na kome se vidi proizvodjač i izgled kobre. :cao:
Okej vidi se da se u nju moze kipati kukuruz iz prikolice i ona verovatno sama utovaruje u elevator? jel naknadno cisti kukuruz mozda od suskI?
 
Gospodo molio bih vas da se vratimo na temu, a ona glasi "Kobra", a ne Berko ili Šempeter.Postovi koji budu i dalje pisani van teme biće brisani bez opomene. :cao:
 
Nazad
Vrh