IPARD fondovi EU

Marija ako objekat nije jos legalizovan i sagradjen je na parceli koja nije na mom imenu sta je dalja procedura. Da li je obavezno da je objekat za smestaj mehanizacije legalizovan i da je na mom imenu.
Sta je sa objektom/prostorijom za smestaj mehanizacije ?
 
Svašta i vi pitate,dali mora,e pa mora sve biti tip top,legalno uredno sve da ima svoje mesto i da je na mestu,kad dođe kontrola vrapci treba lepše i glasnije da cvrkuću,golubovi ko u crtaću da se ljubu,kerovi da ih ponizno gledaju i ni slučajno da grdite kerove ako zalaju na njih.
 
Marija ako objekat nije jos legalizovan i sagradjen je na parceli koja nije na mom imenu sta je dalja procedura. Da li je obavezno da je objekat za smestaj mehanizacije legalizovan i da je na mom imenu.
Sta je sa objektom/prostorijom za smestaj mehanizacije ?

Na koji objekat mislite? Imate halu u kojoj držite mehanizaciju?
 
Da, objekti za smestaj mehanizacije, smestaj hemije, semena...
Mislim na sve bjekte, prostorije koji su potrebni da bi se ispunili uslovi.
 
Svašta. Svakome ko je bilo šta pitao sam odgovorila, da li u temi ili privatno ili smo se čuli telefonom da objasnim.

I za svakog ko je konkretno pitao sam odvojila vreme i potrudila se.
I to potpuno besplatno, tako da je optužba da naplaćujem informacije neosnovana i ružna.


Čemu ovakvi komentari? U čemu je konkretno problem?
 
Pa kad si pisala u porukama ,ljudi kažu ,a to su i napisali,NAPIŠI BRE OVDE na šta jedno dvotište poljoprivrednika mora da liči da bi prošlo na jebeni ipar,a ti kojima si pisala privatno što ne kopiraju poruku ovde,ko da će im uši pootpadati.
 
Kinezi traktori i dalje ne prolaze u ipardu je li tako?

Послато са Samsung Galaxy s6 уз помоћ Тапатока
 
Mozes konkurisati za prikljucne masine jedino ako u gazdinstvu imas 50+ha, mislim da je tako bilo prosli krug,ako gresim neka me neko ispravi.
 
Nazad
Vrh