Poljo wiki KWS uljana repica
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 21 do 28 od 28

Tema: Prikolica za voće

Član brankovic avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Poruka
    3,866
    Zahvalio se
    1,394
    Zahvaljeno 827 puta na 508 poruka
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    @juki
    Koliko gde si kupio ove glavčine i koja im je cena?
    Kad ima volje, ima i nacina

Član Tomix avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Poruka
    729
    Zahvalio se
    222
    Zahvaljeno 164 puta na 119 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    @juki
    Odlicne gume i glavcina.

Kolko gajbi stane u osnovi ako se ne varam po slici 4 * 6?

Član juki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Poruka
    443
    Zahvalio se
    375
    Zahvaljeno 208 puta na 88 poruka
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Citiraj Citiram: brankovic Pogledaj Poruke
    @juki
    Koliko gde si kupio ove glavčine i koja im je cena?
    Prve u rumi na vašaru a ostali išao lično , cena dosta visoka a može dase cenka za veću količinu

https://www.facebook.com/Bellimpex/p...type=3&theater

Tomix
    Staje 4širina*8dužina*8visina*15 kg =3840 to je maximala i tako se testiraju.

4. Sledeći korisnici su se zahvalili korisniku juki na ovoj poruci:

Tomix (02-03-18)

Član ZICAPROM avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Poruka
    1,176
    Zahvalio se
    180
    Zahvaljeno 1,053 puta na 439 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Upravo sam zvao u Bell Impexu, i ponudili su mi dimenziju 10/75-15.3 kao specijalno za voćarske prikolice, cena sa glavčinom, gumom i felnom, evropskog proizvođača je 185 eura po komadu, dakle ne kineske. E sad interesuje me ova dimenzija gume, da li zadovoljava 3,5 tone nosivosti, gazda tvrdi da je atestirana na 1750kg po točku. Da li je bolje uzeti ovu ili 10.0-80-12 i jer mi se čini da 10/75-15.3 ne bude previše visoka. Ona bi trebalo da ima istu širinu.
    Poslednji uredio ZICAPROM; 29-06-18 u 14:19.

Član
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Poruka
    257
    Zahvalio se
    141
    Zahvaljeno 91 puta na 47 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Druze evo gledao sam i ja skoro prikolice za voce, pa sam naisao na platforme iz neke firme Viva V.S stari banovci..
    Evo linka :http://www.poljoprivredne-masine.rs/...olice-vocarske

Ali sam gledao i u Italiji pre mozda mesec dana kada sam bio, bas su skupe.. Ne moze se kupiti ispod 4000e polivna, alu prikolice su dugacke uske sa kanatama, imaju sopstvene vuce, kiperke sta ti ja znam stvarno su Perverzija..

Član ZICAPROM avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Poruka
    1,176
    Zahvalio se
    180
    Zahvaljeno 1,053 puta na 439 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ovo je poskupo, a ja nemam da dam 5 000 eura po prikolici, nego bih pravio sam, ali hoću da felne, gume i glavčine budu nove ili skoro nove, ne neke budžavine i naravno, neću štedeti na debljini cevi.

Član talianu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Poruka
    9,552
    Zahvalio se
    4,006
    Zahvaljeno 2,747 puta na 1,495 poruka
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Žica ja sa 10/75-15.3 nosim 186 gajbi prosek oko 14,5 kg sa gajbom bez problema ukupna težina sa prikolicom je oko 3t .Ne verujem da ti razlika te dve visine igra neku ulogu to ti otprilike dođe kao da biraš radnika od 170 ili 180 cm visine.Uzmi koja ima veću nosivost.
    Inače ja sam na šasiju od vučenog atomizera nadogradio "kavez",imam još jednu šasiju ali bez osovine i točkova i rude razmišljam da je namestim ili da je menjam za traktorski viljuškar uz doplatu ili stvar dogovora.

Član
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Poruka
    257
    Zahvalio se
    141
    Zahvaljeno 91 puta na 47 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citiraj Citiram: ZICAPROM Pogledaj Poruke
    Ovo je poskupo, a ja nemam da dam 5 000 eura po prikolici, nego bih pravio sam, ali hoću da felne, gume i glavčine budu nove ili skoro nove, ne neke budžavine i naravno, neću štedeti na debljini cevi.
    U ovoj firmi ne znam stvarno koje su cene, ali u italiji za polovne znam, i stvarno su skupu a i preskupe... Mogu ti saznati broj od Auto Remonta u Kraljevu, pa mozda oni imaju neku dobru osovinu od nekog kombija ili nekog kamiona, ako ne nadjes.. Ja sam od njih kupio pre dve godine, za moju prikolicu kada sam je reparirao jer su mi gume bile one uske a visoke, a stavio sam posle one 10ke cinimi se tubeles, i bio sam zadovoljan nose i oreko 3t...

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Dozvole pisanja

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete odgovoriti u temi
  • Ne možete postavljati atačmente
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •  
Svi postovi su vlasništvo njihovih autora. Poljoinfo.com ne garantuje tacnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo cijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju izmedu registrovanih clanova.