Predstavljanje clanova

zozon

Član
Učlanjen(a)
17 Dec 2009
Poruka
180
Lokacija
Banatsko Novo Selo
Od kad sam pristupio ovom forumu jako mi smeta jedna stvar, neki ljudi nemaju nikakvu kulturu u komunikaciji sa ostatkom sveta! Da pojasnim: Kad nekog sretnemo prvi put kaze se na primer " zdravo ja sam Zoran ...", ovde covek 'ladno napisa tri strane o peletiranju biomase, o masinama i tehnologijama bez da je rekao ko je i kako se zove ... Jos su mi cudniji clanovi foruma koji to prihvataju i ucestvuju u toj temi ( http://poljoinfo.com/clanovi-poljoinfo-foruma/proizvodnja-peleta-od-biomase!/) , "nema veze ko si, samo ti meni reci sta meni treba" tako ispada!!!
Da me ne shvatite pogresno, nemam nista protiv ovog coveka niti negove teme ( cak i mene licno zanima), ali red je da se jedni drugima predsatvimo kako to ljudi rade a zima je pred nama pa cemo pricati ko sta radi i cime se bavi do mile volje.
Ispravite me ako gresim ...
Zoran Novakovic
 
Primedba je na mestu, i pored truda da svima koji se ne predstave skrenem pažnju ipak se desi da neko promakne, mada se delimično i predstavio u svom prvom postu, ako ne imenom i prezimenom, ali napisao je odakle je i čime se bavi....
 
Na mnogim forumima ne mozes oglasiti prodaju necega dok ne "navrsis" odredjen broj poruka.
Predstavljanje je po meni stvar vaspitanja ali na forumima se mora malo "doterati" intervencijama urednika!
 
@zozon
Bez Zorana ništa.Bravo imenjače.Potpuno podržavam tvoj stav.I mene zanima zbog čega ljudi uopšte kreću u konverzaciju sa nepoznatim osobama pa makar to bilo i virtuelno.
 
@novii
Sto ne uradite tako da se nemoze pisati u ostale teme ako korisnik nema minimalno 1 Post ?
Kao sto je za oglase 30 Postova.
Znaci napravi podforum u forumu Caffe sa nazivom Za-nove-clanove-da-se-predstave i samo u tom forumu mogu da napisu svoj 1 post ( odnosno da se predstave )
Zanci za to ti treba da uradis samo jos 1 grupu za clanove ( naprimer: Registrovani korisnik a unapredenje u Novi Korisnik je od 1 Posta, kao posle 30 u Poljoprivrednika )
Neregistrovan korisnik samo cita teme
Registrovan korisnik - moze da pise samo u tom 1 forumu ( da se predstavi )
Novi Korisnik (1+ postova) - moze da pise u svim temama osim u Oglasima
Poljoprivrednik (30+ postova)- Moze u svim temama da pise

Edit: Sada gledam sam svoje Postove i vidim da ni ja se nisam predstavio a registrovan sam vec oko 2 godine na forumu.
 
Razlog za to što nema ograničenja tog tipa jeste, što je bolje ne terati ljude da pišu. Ako neko ima nešto pametno to će napisati, a ako nema a teraš ga napisaće neku glupost.
 
Ja sam Nebojša, i od danas sam na forumu. Inače gajim rasnu živinu i ostalu živinu. A interesuje me još svašta o poljop. Ali o tom po tom. Zdravo svima
 
Nazad
Vrh