Sečka za Zmaj kombajn- Z 142

Ako nekom treba secka za Z-142 mozda cu ja prodati moju jer mislim da necu imati vreme da je ugradim za ovu sesonu,inace jos uvek je ne ofarbana pa kada je ofarbam izbacicu u oglasnom delu,da ne biste pisali na privat,cena ce biti oko 500.e,Kvalitetna izrada,rotor balansiran u Vektoru,a ostalo sam sve sam radio,lezajevi su skf osovina fi 40.ostalo je sve standardno.
 
Jel mu to dođe fraj lauf remenica?Tačnije vrti se stalno samo se remen prebacuje u radni i ne radni(slobodan)režim.
 
Rešili smo da ugradimo sečku na 142 koji ima mercedesov motor.Problem nam je hidraulična pumpa .Ne možemo pogon pumpe da uzmemo sa mesta na kome je do sada bilo pošto tu treba da se postavi pogon sečke .Ima li neko da je ugradio sečku sa mercedesovim motorom a da je pogon preko motora ?
Momentalno to izgleda ovako .
 
Nisam video licno ali mi je pricao covek iz Bajmoka koji je ugradio secku na mercedes motor
napravili mu u termometalu remenicu koja se safi sa spoljne strane i sa nje ide pogon secke
 
Razumem ali zar tada nije veliki razmak od remenice do ležaja na sečki,ne trpi li tada osovina?
 
Nazad
Vrh