Vijetnamska svinja

Nicyolas

Član
Učlanjen(a)
10 Jan 2010
Poruka
651
Lokacija
Pozarevac
Da li neko moze da mi kaze nesto vise o ovoj rasi svinja i gde moze da se nabavi i koja je cena ?
 
Listao sam stare brojeve ZOV-a i našao sam brojeve telefona za vijetnamske svinje.
065/658-xxx Branko, Omoljica i 035/345-xxx Rade (po broju Rade je najverovatnije iz Svilajnca ili okoline). :cao:
 
E hvala ti gagi77 planiram da uzmem nazimicu ako ima suprasu , ako nema nabivicu i jednog nerasta vijetnamca svidjaju mi se bas bih boleo da ih imam !
 
Zaboravio sam da moj drug ima krmaču i njeno žensko prase,pitao sam ga i hoće da proda.Krmača je crno-bela jednom se prasila,teška je oko 60 kg a prase je crno i ima oko 30 kg.Cena je 200 din/kg.
 
Trenutno nije,tek kupio kompjuter.Ako hoćeš pustiću ti njegov broj na mejl.Što se tiče svinja ja sam mu poklonio par prasića iz zoo vrta(tamo radim),ove su stvarno ekstra kakvih ima.
 
Ove sam jesenas slikao kod mog ujaka, nisam od onda bio kod njega na salašu pa ne znam koliki su sad, ako skoro odem slikaću ih opet :cao:


33y6c6a.jpg


2958qip.jpg


2l893c9.jpg
 
Ne znam koliko minijaturne ti tražiš, ovaj vijetnamac na slici ima punih 5 meseci a ova druga dva praseta 2 meseca.

wwkhav.jpg
 
Nazad
Vrh