Herbicidi u kukuruzu

ma okvašivač tije okvašivač bilo koji imaš i trend na kesice 1ooml, u 100lit vode,ja koristim to već godinama
 
imap problem naime nemogu nigde da nađem okvašivač atplus koi se dodaje prilikom prskanja sa calistom šta raditi prskati bez okvašivača li može i neki drugi okvašivač ( ja sa pivom i sa deterđentom nebih eksperimentisao :haha::haha:)
Koristi slobodno deterdzent za rucno pranje sudova, moje iskustvo kaze da je odlican.
 
pazite sa okvašivačima: kod atplusa koncentracija 0.5%
kod extravon-a ,trend-a 0.1%
 
s maisterom nisam bas zadovoljan.
jedna vrsta korova je tek izbledela (mislim da je pepeljuga) i ne susi se.
a proslo je 2 nedelje od prskanja.
 
Ako se ima okvašivač onda dobro ali i bez njega ,a uz primenu ureje,svako prskanje sa tarotom ili rimexom uspe 100%.
 
imap problem naime nemogu nigde da nađem okvašivač atplus koi se dodaje prilikom prskanja sa calistom šta raditi prskati bez okvašivača li može i neki drugi okvašivač ( ja sa pivom i sa deterđentom nebih eksperimentisao :haha::haha:)

Ja sam ove godine uz Calisto koristio okvašivčl Trend jer nisam našao Atplus i odradio je posao odlično. Atplus je singentin pa ga zato preporučuju ali mislim da može i trend bez problema.
 
Ove godine sam radio par hektara sa Celebrity Plus - 400g + 1 litra okvašivača Hasten /HA i mislim da je idealan.Sve širokolisne i uskolisne korove u kukuruzu je uništio - pepeljuga,štir,gorušica, kereće grožđe,divlja nana, divlja kupina, muhar, sirak jednostavno me oduševio.Nema potrebe ni za kakvim kombinacijama.
 
I ja sam radio sa Celebrity Plus, i širokolisna trava je klonula za jednu noć. Prskao sam preključe pa ću tek videti kako je delovao na uskolisnu travu. I još nešto, Hansten - okvašivač koji se koristi uz Celebrity uopšte ne peni i lako je raditi sa njim.
 
BASF
Budu nedeljom na B92, svaki put. Hvale ga (a kako i ne bi kad je njihov).
Aktivna materija dikamba+nikosulfuron+diflufenzopir.
 
ja sam se odlucio equip i callisto, equip 1800, callisto 2700 - pakovanje 1l i 0.25, a u ponedeljak ce dobiti equip od 10l i callisto od 1l pa cu napisati cenu
 
Nazad
Vrh